تحلیل پولکادات، حفظ حمایت یا نزول بیشتر؟ ۲۰ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پولکادات در حال تلاش برای حفظ حمایت کلیدی ۶.۵ دلاری است. در تحلیل پولکادات هفته گذشته دیدیم که این رمز‌ارز از کانال صعودی خود خارج شد و پس از تکمیل پول بک به نزول خود ادامه داد. حال پولکادات به سطح حمایت کلیدی ۶.۵ دلار رسیده و گاو‌ها در حال تلاش برای حفظ حمایت هستند. هم‌اکنون دات با قیمت ۶.۸ دلار در حال معامله است.

 

نمودار روزانه پولکادات
نمودار روزانه پولکادات

 

نمودار هفتگی پولکادات
نمودار هفتگی پولکادات

 

در تصویر مشخص است که پولکادات چیزی در حدود یک هفته در حال جنگ برای حفظ حمایت بوده است. احتمال حفظ حمایت و شروع حرکت ساید و کف‌سازی بالاست. اما اگر گاو‌ها موفق به حفظ این سطح کلیدی نشوند دات تا حمایت ۴.۵ دلار که جزو قیمت‌های آغازین این ارز دیجیتال است بازخواهد گشت.

اندیکاتور RSI در یک روند صعودی قرار دارد که هم‌اکنون در حال رسیدن به حمایت داینامیک خود است. واکنش به حمایت و صعود به بالای سطح ۵۰ به بازیابی نسبی قیمت کمک خواهد کرد.

  • با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه به دید کوتاه یا بلند مدت می‌توان وارد معامله خرید پولکادات در این قیمت شد.
  • مقاومت‌های فعلی شامل قیمت‌های ۹ و ۱۰.۵ دلار هستند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا