تحلیل پولکاداتتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل پولکادات، آماده‌سازی برای ریزش بیشتر؟ ۱۹ مهر ۱۴۰۱

پولکادات، نوسان زیر مقاومت از دست رفته، تثبیت شکست و آماده‌سازی برای ریزش بیشتر؟ چیزی که نمودار و تحلیل تکنیکال از آن صحبت می‌کند این مورد است. اما آیا واقعا پولکادات به سمت قیمت آغازین خود باز خواهد گشت؟ این اتفاق می‌تواند سرمایه‌گذاران قدیمی این رمز ارز را نا امید کند، با این حال فرصت‌های نابی نیز برای سرمایه‌گذاران جدید به وجود خواهد آورد. هم‌‍اکنون پولکادات با قیمت ۶.۲ دلار در حال معامله است. با ادامه تحلیل پولکادات همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال پولکادات

گفته‌های بالا در تصویر زیر مشهود است. همانطور که گفتیم تثبیت زیر حمایت شکسته شده اتفاق اوفتاده است. هر تلنگری می‌تواند فشار فروش پولکادات را افزایش داده و به سمت قیمت‌های پایین‌تر هدایت کند. در این صورت بازار خرسی پولکادات می‌تواند بیشتر از این حرفا طول بکشد. اما اگر سناریو مخالف اتفاق اوفتد و پولکادات باری دیگر به سمت بالای مقاومت ۶.۵ دلار حرکت کند. همچنان می‌توان به این رمز ارز امیدوار بود.

 

تحلیل پولکادات
تحلیل پولکادات

 

تنها نکته مثبتی که در این پولکادات میشه مشاهده کرد واگرایی RSI در کف روند اخیر با نمودار قیمت است. RSI یک روند کوچک صعودی تشکیل داده اما قیمت کف‌های برابر زده است. این واگرایی می‌تواند کمکی به پولکادات بکند، اما فعلا تا زمانی مقاومت پرایش اکشن پا برجاست، انتظار برای نزول بیشتر خواهد بود.

 

  • اگر معاملات‌گر فیوچرز هستید با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه می‌توانید به معامله فروش فکر کنید.
  • اگر خریدار پولکادات هستید بهتر است  فعلا نظاره‌گر بازار باشید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا