تحلیل پولکادات، حفظ گارد صعودی، ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پولکادات، با وجود اینکه امروز را قرمز سپری می‌کند، همچنان گارد صعودی خود را حفظ کرده است. گاو در حال تلاش بدست آوردن سطوح بالاتر و بازگشت به کانال صعودی هستند، چیزی که در ۲ ماه گذشته از انجام آن نا کام مانده‌اند. پولکادات چندین چند بار تلاش کرده تا به کانال صعودی سابق خود بازگردد اما خرس‌ها شدیدا از این کانال محافظت می‌کنند. در آخرین تلاش پولکادات باری دیگر شکست خورد اما حفظ گارد صعودی و شانه خالی نکردن گاو‌ها در نهایت می‌تواند پولکادات را به کانال صعودی تاریخی خود بازگرداند.

 

نمودار روزانه پولکادات
نمودار روزانه پولکادات

 

در تحلیل پولکادات می‌توانید مشاهده کنید که قیمت چندین و چند بار به مقاومت کانال برخورد کرده است. اما گویا گاو‌ها دست بردار نیستند و تا به هدف خود نرسند آرام نخواهند گرفت. ادامه حرکت صعودی پولکادات خارج از تصور نیست، این روند می‌تواند تا رسیدن به هدف قیمتی ۱۰ دلار ادامه داشته باشد. اگر این ارز دیجیتال در این محدوده‌ها بتواند طی یک حرکت قدرتمند خود راه به داخل کانال برساند حتی گذر از مقاومت استاتیک ۱۰ دلار نیز می‌تواند امکان‌پذیر باشد.

اندیکاتور RSI نیز شدیدا گارد صعودی به خود گرفته و آن را حفظ کرده است. این نشان‌دهنده حضور خریداران در بازار و قدرت آنها دارد. همانطور که گفتیم انتظار ادامه حرکت صعودی تا قیمت ۱۰ دلار را از پولکادات داریم.

  • با وجود اینکه انتظار صعود بیشتر از پولکادات داریم، اما دیگر برای خرید ریسک به ریوارد مناسبی در خود ندارد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا