تحلیل پولکاداتتحلیل

تحلیل پولکادات، حمایت خریداران، ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

از شواهد امر اینطور پیداست که خریداران اعتقاد دارند حمایت ۶.۵ دلار کف قیمت پولکادات بوده و ارزش خریدن دارد. پولکادات که باری دیگر به این حمایت کلیدی رسیده بود به آن واکنش نشان داد و با هجوم خریداران مواجه شد. حال این ارز دیجیتال با کندل‌های سبز همراه شده و در حال رشد است. به نظر میاید که کانال ساید پولکادات شکل گرفته و این ارز دیجیتال تصمیم به کف‌سازی در این منطقه دارد. هم‌اکنون قیمت پولکادات ۷.۶ دلار است. با ادامه تحلیل پولکادات همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال پولکادات

در تحلیل هفته گذشته، گفتیم حفظ حمایت ۶.۵ دلار از اهمیتی کلیدی برخوردار است. گویا خریداران نیز از این امر با خبر شده و دست به خرید زده‌اند. صعودی فعلی می‌تواند تا سطوح ۸.۶ و سپس ۱۰ دلار ادامه یابد. مقاومت کلیدی بعدی سطح ۱۰ دلار است که فعلا انتظار شکسته شدن آن را نداریم. احتمالا پولکادات وارد یک حرکت خنثی بین محدوده ۷ تا ۱۰ دلار شود.

 

نمودار روزانه پولکادات
نمودار روزانه پولکادات

 

اندیکاتور RSI در حال تلاش برای ورود مجدد به محدوده بالای سطح ۵۰ است. این محدوده به مامنتوم صعودی خواهد افزود و قدرت خریداران را بیشتر خواهد کرد. در صورت موفقیت در این امر صعود دات کمی قدرتمندتر خواهد شد. با این هدف فعلی این صعود همچنان ۱۰  دلار است و فعلا انتظار صعود بیشتر نداریم.

  • اگر معامله‌گر کوتاه مدت هستید به‌عنوان نوسان‌گیری می‌توانید دات را در واچ لیست داشته باشید.
  • مدیریت سرمایه و ریسک هنگام معاملات فراموش نشود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا