تحلیل پولکادات، تایید شکست کانال! ۱۳ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پولکادات که روز‌ها در حال جنگ برای نفوذ دوباره به کانال صعودی خود بود در این نبرد شکست خورد! در تحلیل پولکادات می‌بینیم که پس از اینکه این ارز دیجیتال موفق به عبور از صد کانال صعودی نشد، باری دیگر با ریزش همراه شد تا حمایت ۶.۵ دلار ریزش را تجربه کرد. هم اکنون این ارز دیجیتال با قیمتی نزدیک به ۷ دلار در حال معامله است که نسبت به سقف تاریخی خود ۸۷ درصد ریزش را تجربه کرده است.

 

پولکادات تایم فریم روزانه
پولکادات تایم فریم روزانه

 

پولکادات تاکنون موفق به حفظ حمایت ۶ دلار شده است. هرچند با توجه به خروج از کانال و پول بک موفق احتمال ریزش تا حمایت ۴.۵ دلار نیز وجود دارد. اگر بخوایم هدفی برای پایان این روند نزولی در نظر بگیریم آن می‌تواند کف حمایت ۴.۵ باشد.

اندیکاتور RSI وضعیت نسبتا خوبی دارد، وارد یک روند نزولی شده و در حال ادامه دادن است. در صورتی که RSI از این خط روند حمایت شود، می‌تواند اوضاع دات را کمی بهتر کند. با این حال فعلا نظاره‌گر بازار بودن بهترین تصمیم ممکن است.

  • برای خرید دات می‌تواند پله‌ای عمل کنید، یک پله خرید در این محدوده و پله بعدی در صورتی ریزش تا حمایت ۴.۵ دلار کم ریسک‌ترین سرمایه‌گذاری ممکن در این پروژه است.
  • پولکادات جزو پروژه‌های مطرح بازار و آینده‌داران این حوزه است. سرمایه‌گذاری در این پروژه به دید بلند مدت می‌تواند سود ساز باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا