تحلیل پولکادات، روز‌های سبز ادامه دارد؟ ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پولکادات هفته گذشته را سبز سپری کرد، پولکادات پس از چندین ماه اولین کندل سبز ماهانه خود را ثبت کرد. همچنین این ارز دیجیتال موفق به ثبت کندل هفتگی با ۱۶ درصد رشد شد. در تحلیل پولکادات هفته گذشته دیدیم که این ارز دیجیتال به حمایت کلیدی ۶.۶ دلاری خود رسیده بود. انتظار داشتیم خریداران از این سطح حمایت کنند که همانطور نیز شد. در ادامه به بررسی دقیق‌تر این ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.

 

نمودار روزانه پولکادات
نمودار روزانه پولکادات

 

چیزی که در تصویر مشخص است، این است که گاو‌ها زمین بازی را رها نکرده‌اند. انتظار داریم حمایت خریداران تا رسیدن به مقاومت استاتیک ۱۰ دلار ادامه دار باشد. با این حال، هم‌اکنون مهم‌ترین سطحی که دات با آن طرف است، مقاومت خط روند کانال از دست رفته است. مقاومتی که در یک‌ماهه گذشته برای بار سوم به آن برخورد کرده و پس زده شده است.

اگر خریداران بتوانند دات را باری دیگر درون کانال صعودی بکشانند، احتمال فتح مقاومت استاتیک ۱۰ دلار نیز وجود دارد. در این صورت پولکادات کف‌سازی خود را بالای ۱۰ دلار انجام خواهد داد که این بهترین سناریو برای پولکادات است.

اندیکاتور RSI از تمایل خریداران به بالا کشیدن قیمت خبر می‌دهد. روند صعودی خود را حفظ کرده و بالای سطح ۵۰ در نوسان است. با توجه نشانه‌های RSI و مامنتوم صعودی فعلی، دات می‌تواند به صعود خود ادامه دهد.

  • باوجود اینکه نشانه‌ها صعودی هستند، اما خرید دات (به دید کوتاه مدت) در موقعیت فعلی ریسک به ریوارد درستی نداشته و منطقی نیست!
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا