تحلیل هفتگی پولکادات (DOT) ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

پولکادات هفته گذشته را با تلاش برای باز پس‌گیری سطح ۱۰.۵ دلار گذراند. با وجود اینکه جنگ هنوز ادامه دارد، گویی دات بسیار برای پس گرفتن این سطح کلیدی مهم مصمم است. در صورتی که دات موفق به فتح این سطح شود، احتمالا فاز کف‌سازی و انباشت آن شروع خواهد شد.

 

تایم فریم روزانه پولکادات
تایم فریم روزانه پولکادات

 

همانطور که در تصویر مشخص است، پولکادات در  یک کانال صعودی قرار داشته و به محدوده‌های کف کانال نزدیک شده است. حتی با یک شادو کف کانال را نیز تاچ کرده است.

سناریو احتمالی حرکت ساید دات به سمت خط روند کف کانال بوده، در این مدت کف‌سازی آن کامل شده و سرمایه‌گذاران تازه نفس برای اهداف قیمتی بالاتر پیدا خواهند شد.

  • در صورت موفق نشدن دات برای تثبیت بالای سطح ۱۰.۵ دلار ممکن است با ریزش بیشتر همراه و از کانال صعودی خود خارج شود.
  • فعلا دات در موقعیت معامله قرار ندارد، برای سرمایه‌گذاری در این رمز‌ارز بهتر است صبر کنید تا بازار تکلیف خود را روشن کند.
  • پولکادات یکی از آینده‌ دار‌ترین پروژه‌های بلاکچینی است. اگر قصد سرمایه‌گذاری به دید بلند مدت و چند ساله دارید، این قیمت‌ها برای خرید دات ارزنده است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا