اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

سیاست بانک مرکزی انگلستان برای کنترل بازار

پس از اینکه پوند استرلینگ انگلیس در ۲۶ سپتامبر به پایین‌ترین حد خود در برابر دلار آمریکا رسید، بانک انگلستان (BOE) اعلام کرد که سیاست انقباض پولی خود را متوقف کرده و دوباره شروع به خرید اوراق قرضه طولانی مدت خواهد کرد. تقریباً دو هفته بعد، BOE در روز دوشنبه توضیح داد که با خرید مبالغ زیادی از اوراق قرضه حجم بازپرداخت بدهی خود را دو برابر می‌کند.

 

BOE خرید اوراق قرضه را دوبرابر می‌کند، بانک مرکزی بریتانیا برنامه‌های جدید Repo موقت و دائمی را برای افزایش نقدینگی اضافه می‌کند

۱۶ روز پیش، پوند استرلینگ انگلیس در برابر دلار آمریکا به پایین‌ترین حد خود رسید و بانک مرکزی انگلیس تصمیم گرفت در بازار مداخله کند و اقتصاد بریتانیا را با برنامه‌های محرک تقویت کند. در ۲۸ سپتامبر گزارش دادیم که بانک انگلستان تصمیم به توقف انقباضات پولی گرفت و اعلام کرد که شروع به خرید اوراق قرضه طولانی مدت خواهد کرد.

 

دو هفته بعد، BOE نظر خود را تغییر داد و تصمیم گرفت تلاش خود را در زمینه خرید اوراق بهادار دو برابر کند. روز دوشنبه، BOE اعلام کرد که خرید اوراق قرضه را افزایش خواهد داد و به مردم گفت که در ۱۴ اکتبر، بانک مرکزی اقداماتی را انجام خواهد داد که به آخرین شیوه‌های تسهیل کمی منظم، پایان می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا