بازی کن پول در بیار، معرفی ۶ بازی برای کسب درآمد

بازی کن پول در بیار یا P2E

یکی از جذاب ترین گزینه ها برای هر شخصی برای سرگرمی Play To Earn یا بازی کن پول در بیار است، پس از خواندن این جمله ذوقی در وجود ما پدیدار خواهد شد زیرا همزمان در این جمله سرگرمی و کسب درآمد دیده میشود. همانطور که میدانید یکی از بهترین راه ها برای سرگرمی در این روزها بازی های ویدیویی است که با انواع امکانات و دستگاه ها میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید و طیف گسترده ای از بازی ها برای سرگرمی برای انواع گوشی های موبایل و کنسول های بازی در دسترس هستند.

تمامی افرادی که وارد دنیای ارز دیجیتال میشوند، هدفشان کسب سود و درآمد از این بازار است اما با پیشرفت در دنیای ارز های دیجیتال و NFT ها، بازی هایی بر روی بلاکچین به وجود آمدند که همزمان شما میتوانید به عنوان سرگرمی و در عین حال کسب درآمد به آن توجه کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی مسئله Play to earn یا بازی کن پول در بیار بپردازیم.

اگر علاقه‌مند به بازی‌هایی برای کسب درآمد هستید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله بازی های NFT را مطالعه نمایید.

 

بازی Play To Earn چیست؟

به بازی هایی که شما با انجام دادن آن بازی و طی کردن مراحلی خاص، میتوانید از آن کسب درآمد کنید، بازی کسب درآمد یا P2E میگویند، P2E مخفف جمله Play To Earn به معنی بازی کن پول در بیار است. همانطور که به آن اشاره کردیم در این نوع بازی ها که بر روی فناوری بلاکچین راه‌اندازی شده اند، هر بازی نسبت به محیط و شرایط خود، مراحل و وظیفه هایی را طراحی کرده است که شما نسبت به آن اقدام به اجرای بازی میکنید و پس از طی کردن و انجام وظیفه های محوله داخل بازی، بازی با محاسبه پارامترهای خود نسبت به مراحل طی شده به شما امتیاز، NFT یا ارز دیجیتال مخصوص خود را میدهد.

شما میتوانید به امتیاز یا ارز دیجیتال دریافتی به عنوان درآمدی که حاصل از بازی کردن بوده است نگاه کنید یا با فروش NFT دریافتی در بازار مربوط درآمد حاصله را به دست آورید. این بازی ها بر آمده از دنیای ارز های دیجیتال و NFT ها هستند که طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و روز به روز کاربران بیشتری که به دنبال سرگرمی و کسب درآمد در یک زمان هستند به این نوع بازی ها جذب میشوند. در ادامه به بررسی مسائل مربوط به این بازی ها خواهیم پرداخت. اگر علاقمند به کسب درآمد از این راه ها هستید پیشنهاد میشود از مقاله راه برو پول دربیار یا Move to Earn چیست؟ بازدید نمائید.

بازی کن پول در بیار

 

میزان درآمد بازی های Play To Earn

میزان درآمد در هر بازی نسبت به نوع بازی و قابلیت های در آن بازی که منجر به کسب درآمد میشود متفاوت است، از طرف دیگر مهمترین مسئله در مورد بازی های کسب درآمد مقدار زمانی است که شما صرف بازی کردن میکنید و بازی کردن شما دارای چه مقدار کیفیتی میباشد. همانطور که در بالا ذکر کردیم مقدار طی کردن مراحل و کیفیت طی کردن مراحل در درآمد شما نسبت به آن بازی بسیار تاثیر گذار خواهد بود. همچنین راه هایی برای استیک کردن نیز در بازی ها وجود دارد که میتواند میزان در آمد شما از آن بازی را بیشتر کند. پیشنهاد میشود از مقاله بازی های بلاکچینی رایگان – ۸ مورد از بهترین ها نیز بازدید نمائید.

 

بهترین بازی های کسب درآمد Play To Earn

در ادامه این مقاله قصد داریم به بهترین بازی های کسب درآمد که تا کنون در دنیای NFT ها تولید و عرضه شده اند بپردازیم که روزانه تعداد بسیاری از کاربران در حال بازی کردن بر روی این پلتفرم ها هستند.

 

دسنترالند (Decentraland)

Decentraland یکی از مطرح ترین بازی هایی که میتوان در دنیای NFT ها نام برد دسنترالند است، این بازی از تعداد بسیار زیادی زمین تشکیل شده است که شما در آن توانایی ساخت و ساز و بستری برای بازی دارید. یک بازی آزاد که به اندازه ی خلاقیت ما وسعت دارد و این خلاقیت ماست که تعیین میکند این بازی چه قدر وسعت داشته باشد. برای اطلاعات کامل در مورد این بازی پیشنهاد میشود از مقاله بازی دیسنترالند (دسنترالند) چیست؟ + ارز مانا بازدید نمائید.

دسنترالند

 

سندباکس (Sandbox)

از دیگر بازی های مطرح که تقریبا از نظر ماهیت شبیه به دسنترالند است بازی سندباکس میباشد، در این بازی محیطی طراحی شده است که شما با انجام وظایف خاصی که بازی برای شما تعیین کرده است میتوانید توکن SAND به دست بیاورید. همچنین سند باکس یک محیط متاورسی بسیار بزرگ است که کاربران بسیار زیادی در آن مشغول به فعالیت هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی پیشنهاد میشود از مقاله بازی سندباکس + آموزش بازی Sandbox بازدید نمائید.

سندباکس

 

استار اطلس (Star Atlas)

یک بازی فوق‌العاده با کیفیت با موضوع کاوش در فضا، جذابیت این بازی بسیار زیاد است و شما توانایی انجام اکثر کارها را در فضای این بازی خواهید داشت، کیفیت این بازی فوق‌العاده بالا و تصویری که در این بازی دیده میشود فوق واقع گرایانه است که محیط سفر بین کهکشان ها را به شما نشان میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی پیشنهاد میشود از مقاله بازی استار اطلس + کسب درآمد از بازی Star Atlas بازدید نمائید.

استار اطلس

 

بازی Sorare

بازی سوراره یک بازی فوتبالی انیمیشنی و کارتی است که امکان خرید، فروش و مبادله کارت بازیکنان در این بازی فراهم است، همچنین در این بازی مسابقات فوتبالی برگزار میگردد که شما میتوانید با تیم خود در آن شرکت کنید، برای شرکت در این مسابقات هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و شما میتوانید بازیکنان قوی تری خریداری کنید تا برد های بیشتری کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی میتوانید از مقاله بازی Sorare – فوتبال فانتزی در دنیای NFT بازدید نمائید.

سوریر

 

بازی Alien Worlds

بازی دنیای بیگانه نیز بر اساس سفر در فضا و مسافرت با سفینه های فضایی است، از دیگر امکانات این بازی مبارزات کارتی هستند که در آن با کارت ها اقدام به مبارزه میکنید. ابزار ها و قسمت های مختلفی در مورد این بازی وجود دارد که همین قابلیت ها باعث جذابیت بیشتر در مورد این بازی شده است، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابزار و شخصیت های داخل این بازی همچنین امکانات دیگر میتوانید از مقاله بازی Alien Worlds، جنگ در فضا برای کسب درآمد بازدید نمائید.

آلین ورلدز

 

بازی کریپتو رویال (Crypto Royale)

یک بازی کاملا رایگان است که تعداد کاربران بسیاری در آن در حال فعالیت میباشند، شما پس از وارد شدن به بازی باید تمام حریفان خود را شکست دهید تا برنده شوید، در اصل برنده شخصی است که در نهایت باقی مانده باشد، بازی به صورت مرور گر است و شما پس از باز کردن وبسایت Cryptoroyale.one بازی خود را شروع کنید. برای اطلاعات کامل در مورد این بازی و موارد مربوط به آن پیشنهاد میشود از مقاله بازی کریپتو رویال + آموزش Crypto Royale بازدید نمائید.

کریپتو رویال

 

جمع‌بندی

در بالا به یکی از سرگرم‌کننده ترین موارد برای کسب درآمد در دنیای ارز های دیجیتال و NFT ها پرداختیم که بسیاری از کاربران برای کسب درآمد و سرگرمی به آن روی آورده اند و به مفهوم بازی های کسب درآمد و بررسی چندین بازی پر طرفدار پرداختیم. از این رو که بتوان در کنار سرگرمی کسب درآمد هم کرد انتخاب این بازی ها بسیار مناسب است اما نگاه به عنوان درآمد ثابت به این بازی ها به دلیل تغییرات و نوسانات بازار ارز های دیجیتال توصیه نمیشود. امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا