اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

PlanB بیت کوین بیشتری می‌خرد

PlanB سه خرید بیت کوین خود را در زمانی انجام داد که بسیاری از مردم این دارایی را مرده اعلام می‌کردند. خالق مدل سهام به جریان بیت کوین (S2F) پلن بی (PlanB) اعتراف کرد که اخیراً سومین سرمایه‌گذاری بیت کوین خود را انجام داده است. در زمان خرید، ارز دیجیتال اصلی حدود ۲۰,۰۰۰ دلار بود. با توجه به کاهش قابل توجه قیمت بیت کوین در مقایسه با بالاترین رقم تاریخ ۶۹,۰۰۰ دلار در نوامبر ۲۰۲۱، بسیاری از مردم بیت کوین را در چند ماه گذشته مرده اعلام کردند. با این حال، PlanB فاش کرد که هر یک از سرمایه‌گذاری‌های کریپتو او در زمانی بود که بدبینی حاکم بود.

 

PlanB قرار گرفتن در معرض BTC را افزایش می‌دهد

در پست اخیر در توییتر، کاربر ناشناس که با نام مستعار PlanB فعالیت می‌کند، جدول زمانی خرید بیت کوین خود را در طول سال‌ها فاش کرد. او اولین بار در سال ۲۰۱۵ وارد اکوسیستم شد، زمانی که دارایی دیجیتال پیشرو با قیمت تقریباً ۴۰۰ دلار معامله می‌شد. سه سال بعد، زمانی که بیت کوین در حدود ۴,۰۰۰ دلار بود، بیشتر خرید کرد. سومین سرمایه‌گذاری او اخیراً بود، زمانی که سکه ۲۰,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

 

جالب توجه است که PlanB خاطرنشان کرد هر بار که وی اقدام به خرید کرده است، تعداد پرس و جوهای گوگل برای بیت کوین مرده است در سطح بسیار بالایی بوده است. روایت فوق در زمان سقوط بازار بسیار محبوب می‌شود. این عبارت در ژوئن امسال به بالاترین حد خود رسید، زمانی که بیت کوین به ۱۷,۵۰۰ دلار سقوط کرد. (کمترین قیمت در ۱۸ ماه گذشته)

 

شایان ذکر است که این دارایی بیش از ۴۵۰ بار در طول عمر خود مرده اعلام شده است. علیرغم سقوط قیمت قبلی، لحن منفی افراد برجسته و محیط کلان ویرانگر، همیشه توانسته بر مشکلات غلبه کند و در حال حاضر به عنوان دارایی با ارزش بازار بیش از ۳۶۰ میلیارد دلار ایستاده است.

 

درباره PlanB بیشتر بدانید.

 

این عدد ممکن است به اندازه نوامبر ۲۰۲۱ چشمگیر نباشد، زمانی که ارزش تخمینی بیت کوین به بیش از ۱ تریلیون دلار می‌رسید، اما همچنان بیشتر از ارزش بازار شرکت‌های پیشرو مانند متا (که قبلاً فیسبوک نامیده می‌شد)، والمارت، نستله و غیره است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا