اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

طرح کلی برای تنظیم پلتفرم های معاملاتی کریپتو

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، ویدئویی را منتشر کرده است که در آن توضیح می دهد این آژانس چگونه قصد دارد مبادلات رمزنگاری را تنظیم کند. رئیس SEC فاش کرد: من از کارکنان خود خواسته ام که مستقیماً با پلتفرم ها کار کنند تا آنها را ثبت و تنظیم کنند.

 

ویدیوی رئیس SEC گری جنسلر در مورد تنظیم مبادلات رمزنگاری

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) روز پنجشنبه ویدئویی را منتشر کرد که در آن توضیح می‌دهد چگونه سازمان نظارت بر اوراق بهادار قصد دارد مبادلات رمزنگاری را تنظیم کند و از سرمایه‌گذاران محافظت کند.

 

جنسلر در این ویدئو شباهت ها و تفاوت های بین پلتفرم های معاملاتی کریپتو و صرافی های سنتی مانند بورس نیویورک (NYSE) را توضیح داد. او ادامه داد:

وقتی در بازار سهام معامله می‌کنید، از حمایت‌های خاصی برخوردار هستید.

 

رئیس SEC با اشاره به اینکه پلتفرم‌های کریپتو به میلیون‌ها و گاهی ده‌ها میلیون مشتری خرده‌فروشی خدمات می‌دهند که مستقیماً دارایی‌های کریپتو را بدون مراجعه به کارگزار خرید و فروش می‌کنند، توضیح داد:

با توجه به تعداد زیادی از مشتریان خرده‌فروشی که در پلتفرم‌های کریپتو معامله می‌کنند، ما باید مطمئن شویم که آن پلتفرم‌ها حفاظت‌های مشابهی را مانند پلتفرم‌های سنتی ارائه می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا