مبتدی

ارز پیتبول، ارز Pitbull سگ وحشی دنیای میم کوین ها

ارز Pitbull

شت کوین‌ها در چند سال اخیر بارها توجه‌های بسیاری را به خود جلب کرده‌اند و اکثر این شت کوین‌ها با رشد‌های انفجاری مواجه شده‌اند، ارز پیتبول نیز یکی از شت کوین‌ها بوده و رشد‌های انفجاری در طول عمر خود داشته و بار‌ها توجه بازار ارز‌های دیجیتال را به خود جلب کرده است.

ارز Pitbull همانطور که اشاره کردیم یک شت کوین یا میم کوین است که می‌خواهد کاربردی باشد، در این مقاله قصد داریم به بررسی ارز PIT، این سگ وحشی خانواده شت کوین‌ها بپردازیم که بسیار جاه طلب است و رویای رسیدن به قله‌های بازار را دارد، پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

ارز PIT چیست؟

ارز پیت بول یک ارز دیجیتال غیر متمرکز و جامعه محور است که در دسته شت کوین‌ها یا میم کوین‌ها قرار می‌گیرد، طبق گفته تیم، مالک این توکن جامعه آن است و مدیریت توسط جامعه خواهد بود. توکن PIT در ماه مارس سال ۲۰۲۱ در شبکه بایننس راه‌اندازی شد و توسط داوطلبان جامعه خود به مرور بهبود یافت.

در همان ابتدا نیمی از تعداد کل قابل عرضه مربوط به این توکن سوزانده شد و راه‌اندازی این توکن بدون هیچ پیش فروشی انجام شده است تا امکان خرید توکن به صورت عادلانه برای تمام جامعه آن فراهم باشد. مسیر پروژه‌های ارز پیت توسط جامعه آن تعیین می‌شود و تمامی تصمیم گیری‌هایی که تیم داوطلب برای این ارز انجام می‌دهند با مشارکت جامعه خواهد بود.

از کوچکترین ویژگی‌ها تا بزرگترین تصمیم گیری‌ها از جمله لیست شدن در کدام صرافی، شکل لوگو یا همکاری با کدام برند‌ها با رای گیری جامعه انجام می‌شود. همچنین این پروژه دارای یک کیف پول است که اعضای جامعه برای توسعه برنامه‌‎های آینده از آن استفاده می‌کنند و دارایی‌های داخل این کیف پول از همکاری جامعه تامین می‌شود. در ادامه به بررسی توکنومیک این توکن و موارد بیشتر در مورد این شت کوین می‌پردازیم.

ارز پیتبول 1

 

توکنومیک ارز پیت بول

همانطور که در بالا اشاره کردیم این توکن بر بستر بایننس راه‌اندازی شده است و تعداد کل قابل عرضه برای این توکن برابر با ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد است که در همان ابتدای راه‌اندازی ۵۰ درصد از آن سوزانده شده است. ۲ درصد از هر معامله این توکن به صورت خودکار بین تمامی هولدر‌ها تقسیم می‌شود و ۲ درصد دیگر از هر معامله به صورت خودکار نقدینگی ایجاد می‌کند که باعث ارتقا ارزش بازار این توکن می‌شود.

 

قیمت ارز PIT

ارز پیت بول با فراز و نشیب قیمتی بسیاری در طول تاریخ خود مواجه شده است، بالاترین قیمت در طول تاریخ این ارز دیجیتال (ATH) برابر با ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ $ بوده و در حال حاضر قیمت آن حدود ۹۰ درصد پایین‌تر از سقف قیمتی خود است. این ارز برنامه‌های بسیاری دارد تا تبدیل به یک میم کوین کاربردی شود باید دید که اجرای این برنامه‌ها تا چه حد بر ارزش بازار و قیمت آن تاثیر خواهد گذاشت، در ادامه به بررسی پروژه‌های مختلف این ارز دیجیتال می‌پردازیم تا اطلاعات کامل‌تری در مورد آن کسب کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می‌شود از مقاله شت کوین چیست؟ بازدید نمائید.

 

پروژه‌های ارز Pitbull

همانطور که در بالا گفتیم، این ارز پروژه‌هایی را برای اجرا در سر دارد که البته اکثر این پروژه‌ها در حال تست می‌باشند و به صورت کامل عرضه نشده‌اند، در ادامه به شرح این پروژه‌ها می‌پردازیم.

 

ردیاب پیت یا Pit Tracker

در این پلتفرم که برای این ارز دیجیتال طراحی شده است شما می‌توانید مقدار توکن PIT خود، مقدار جوایزی که تا به حال برنده شده‌اید، مقدار مبلغ دلاری که تا الان سرمایه گذاری کرده‌اید و تمام تاریخچه‌های تراکنش خود را مشاهده کنید، این پلتفرم در حال راه‌اندازی است و پس از راه‌اندازی تکمیلی برای استفاده در اختیار عموم کاربران قرار می‌گیرد و اخبار مربوط به آن در وبسایت pitbull.community قابل مشاهده است.

پیت چارت یا Pit charts

این پلتفرم به نحوی طراحی شده است که شما در آن می‌توانید نمودارها، گرافیک‌ها و تراکنش‌های فوری تمام دارایی‌ها در زنجیره بایننس به ویژه توکن PIT را بررسی و مشاهده کنید، با این پلتفرم سرمایه گذاران و علاقمندان به تحلیل تکنیکال می‌توانند تمامی موارد مربوط به نمودار مربوط به توکن‌های بستر بایننس علی الخصوص توکن PIT را بررسی کنند. این محصول نیز در دست تست و در مراحل راه‌اندازی است و خبرهای مربوط به آن‌ را می‌توانید از وبسایت اصلی این ارز دنبال کنید.

مزرعه پیت یا Pit Farm

در این قسمت شما می‌توانید توکن‌های خود را استیک کنید و سود قابل توجهی کسب کنید، همچنین با این عمل و کسب امتیاز می‌توانید NFT های پیتبول را به دست بیاورید، درآمد‌های ایجاد شده از طریق این پلتفرم صرف توسعه پروژه می‌شود، ۱۵ درصد صرف هزینه‌های تبلیغاتی، ۱۵ درصد برای کمک‌های مالی، ۱۰ درصد برای طراحی NFT های جدید و ۶۰ درصد باقیمانده برای کاهش عرضه و افزایش ارزش توکن PIT استفاده می‌شود.

پیت سواپ Pit Swap

همانطور که از نامش پیداست پیت سواپ یک صرافی غیر متمرکز است که امکان خربد و فروش توکن PIT و سایر توکن‌های شبکه بایننس در آن فراهم است، این سواپ دارای رابط کاربری بسیار ساده است تا تمام کاربران به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

ارز پیتبول 2

پیت استور یا Pit Store

این پلتفرم یک فروشگاه تجارت الکترونیکی است که محصولات تولید شده در آن که به نوعی هم می‌تواند مرتبط با توکن پیت باشد به فروش می‌رسد، این پلتفرم هنوز در دست ساخت و طراحی است و امکان پرداخت با دلار و توکن پیت نیز در این بازار فراهم است، سود‌های این قسمت نیز همانند قسمت فارم برای تبلیغات و بازاریابی برای توکن پیت استفاده می‌شود.

پیت فاند یا Pit Fund

یک پلتفرم برای کمک و یاری رسانی است که هنوز در مراحل برنامه ریزی قرار دارد اما هدف اصلی آن شناسایی نیازمندان و کمک به آن افراد توسط روش‌های خاصی می‌باشد.

پیت مگ یا Pit mag

پیت مگ یک پلتفرم ارتباطی است که در نوع خود بسیار منحصر به فرد می‌باشد و به ارائه اخبار حول ارز‌های دیجیتال و موارد مربوط به آن می‌پردازد، این پلتفرم مصاحبه‌های ویژه، تجزیه و تحلیل،NFT های پیشرفته و اتفاقات حول بازار ارز‌های دیجیتال را ارائه می‌کند.

بازی های پیت یا Pit Games

یک پلتفرم بازی است که هنوز در مرحله برنامه ریزی و ساخت می‌باشد، مسائل حول این پلتفرم مربوط به بازی و ساخت بازی و کسب درآمد از طریق بازی یا P2E خواهد بود.

Pit stop

یک شبکه اجتماعی خواهد بود که با آدرس کیف پول پیت بول شما تعریف خواهد شد و همه ابزار های پیت با این ابزار در یک صفحه در دسترس است. با وارد شدن به پیت استاپ می‌توانید از تمامی این ابزار‌ها استفاده کنید.

 

خرید ارز دیجیتال Pitbull

این ارز دیجیتال بر بستر بایننس اسمارت چین راه‌اندازی شده است، اگر به کار با صرافی‌های غیر متمرکز علاقه دارید می‌توانید این ارز را از طریق صرافی پنکیک سواپ خریداری کنید. اگر به کار با صرافی‌های متمرکز علاقه دارید می‌توانید از صرافی‌های متمرکزی مانند Gate.io، OKX، Bitget، MEXC، Bitrue، LATOKEN، Hotbit برای خرید ارز پیت خود اقدام کنید.

 

جمع‌بندی

پیت بول یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که مدیریت و هدایت آن در اختیار جامعه این ارز می‌باشد، این توکن بر بستر بایننس راه‌اندازی شده است و دارای بازار و پلتفرم‌هایی برای پیشرفت توکن خود می‌باشد. در صورت پیشبرد اهداف و بزرگتر شدن جامعه آن، می‌توان آینده روشنی برای این توکن پیش بینی کرد، در بالا به بررسی توکن پیت بول و موارد مربوط به آن پرداختیم، امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۴.۶/۵ - (۵ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا