اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

سیاست رمزنگاری بانک مرکزی فیلیپین

رئیس بانک مرکزی فیلیپین سیاست خود را در مورد مقررات ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته است. او گفت که من نمی‌خواهم تحریم شود و به سرمایه‌گذاران توصیه کرد پولی را که نمی‌توانند از دست بدهند در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری نکنند.

 

رئیس بانک مرکزی فیلیپین در مورد مقررات رمزنگاری

فیلیپه مدالا، رئیس بانک مرکزی فیلیپین (BSP)، در مصاحبه ای با فورکاست (Forkast) که روز جمعه منتشر شد، سیاست خود را در مورد ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت.

 

از مدالا پرسیده شد نظر شما در مورد ارز دیجیتال چیست و او جواب داد:

من نمی خواهم آن را ممنوع کنم، همچنین نمی خواهم آن را ارز دیجیتال بنامم.

 

رئیس بانک مرکزی توضیح داد که از نظر او ارز دیجیتال کاربرد بسیار کمی برای پرداخت‌های واقعی دارد، به‌خصوص زمانی که قیمت آن بسیار پرنوسان است. او با تاکید بر اینکه ارز نمی تواند بسیار پرنوسان باشد، پیشنهاد کرد که آن را دارایی های رمزنگاری شده بنامیم.

 

مدالا سپس تأثیر زیست محیطی بیت کوین را به شدت مورد انتقاد قرار داد و اظهار داشت که این رمزارز برای محیط زیست بد است زیرا میزان برقی که استخراج‌کنندگان استفاده می‌کنند از مصرف برق برخی کشورها بیشتر است.

 

با این وجود، کریپتو چیز خوبی است، زیرا در کشورهایی که سرکوب مالی و اقتصادی زیادی دارند، یک جایگزین برای دولت است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا