سرمایه‌گذاری کریپتویی ۱۵۰,۰۰۰ دلاری فدرا پارکس

بر اساس مصاحبه اخیر با فدرا پارکس، این ستاره تلویزیونی ۱۵۰,۰۰۰ دلار به پسرش داد تا سرمایه‌گذاری کند و در مورد ثروتمند شدن بیاموزد. پارکس اشاره کرد که پسر ۱۳ ساله‌اش، آیدن، به ویژه به املاک اجاره‌ای علاقه‌مند است و او به ارزهای دیجیتال علاقه زیادی دارد.

 

پسران فدرا پارکس هر چیزی را درباره کسب درآمد از ارزهای دیجیتال دوست دارند

در حالی که اکثر صرافی‌های ارزهای دیجیتال به خردسالان اجازه تجارت دارایی‌های دیجیتال را نمی‌دهند، والدین می‌توانند از طرف آن‌ها حساب باز کنند و به آن‌ها اجازه دهند در معاملات شرکت کنند. امروزه، سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال برای نسل جوان غیرعادی نیست و داستان‌های متعددی از سرمایه‌گذاری کودکان در ارزهای دیجیتال از زمان ایجاد بیت کوین (BTC) وجود دارد.

 

به عنوان مثال، اریک فینمن در ۱۲ سالگی یک سرمایه‌‎گذاری ۱۰۰۰ دلاری دریافت کرد و زمانی که به ۱۸ سالگی رسید، از سرمایه‌گذاری خود در بیت کوین میلیونر شد. بر اساس مطالعه‌ای که سال گذشته توسط پلتفرم نئوبانکینگ نوجوانان Gohenry منتشر شد، ۱.۳۳ میلیون کودک از بریتانیا روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا