اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

دور سرمایه‌گذاری ۱۱ میلیون دلاری Pezesha

Pezesha، یک شرکت فین‌تک کنیایی که بر تامین مالی پل‌هایی برای شرکت‌های کوچک و متوسط متمرکز است، اخیراً ۱۱ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری A جمع‌آوری کرده است. The Women’s World Banking Capital Partners II این دور سرمایه‌گذاری را رهبری کرد که در آن Input Output Global سازنده بلاک چین Cardano نیز شرکت داشت.

 

Pezesha، حل مشکلات سرمایه در گردش برای MSMEs

یک شرکت فین‌تک مستقر در کنیا، Pezesha، اخیراً اعلام کرد که ۱۱ میلیون دلار از دور تأمین مالی سری A خود جمع‌آوری کرده است. بر اساس گزارش Techcrunch، این سرمایه‌گذاری توسط Women’s World Banking Capital Partners II با شرکت سازنده بلاکچین کاردانو Input Output Global (IOG) رهبری شد. سایر شرکت‌کنندگان عبارت بودند از Verdant Frontiers Fintech Fund و Cfund.

 

طبق این گزارش، Pezesha قصد دارد از این بودجه برای گسترش تجارت مالی تعبیه شده خود به شرکت های کوچک و متوسط (MSME) که در کشورهایی مانند نیجریه، رواندا و کشورهای آفریقایی فرانسوی زبان فعال هستند استفاده کند.

 

هیلدا مورا، بنیانگذار این شرکت، در مورد اینکه چگونه Pezesha قصد دارد از زیرساخت‌های وام دهی خود به شرکت‌های کوچک و متوسط پس از این دور سرمایه‌گذاری موفقیت‌آمیزش استفاده کند، گفت:

فرصت و تاثیر در حل مشکلات سرمایه در گردش برای شرکت‌های کوچک و متوسط بسیار زیاد است. ما در حال حل علت اصلی، که مسائل عدم تقارن اطلاعاتی است هستیم تا از استقراض با کیفیت و مسئولانه اطمینان حاصل کنیم. Pezesha این مشکل را از طریق فناوری امتیازدهی اعتباری قوی مبتنی بر API حل می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا