بلاکچین پترو ونزوئلا با مشکلات عملیاتی مواجه است

بلاکچین پترو، صرافی رسمی ارزهای دیجیتال ونزوئلا، با مشکلاتی روبرو بوده است که در ۲۴ می متوقف شد و تولید بلاک در ۲۷ می از سر گرفته شد و دوباره در ۲۸ می متوقف شد. Asonacrip، یک انجمن کریپتویی محلی، همچنین گزارش داد که صدها پترو کیف پول حذف یا مسدود شد.

 

بلاکچین پترو ونزوئلا متوقف شد

بلاکچین پترو، ارز دیجیتال رسمی ونزوئلا، ظاهراً از هفته گذشته با مشکلات عملیاتی روبرو بوده است. Asonacrip، یک انجمن خصوصی از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال، بیانیه‌ای صادر کرد و در مورد این موضوع هشدار داد و بیان کرد که زنجیره پترو تولید بلاک خود را در ۲۴ می متوقف کرده است که بر عملکرد دارایی ارز دیجیتال تأثیر می‌گذارد.

 

Asonacrip در بیانیه‌ای مشترک با Cryptoland.vzla، یک گروه متمرکز بر آموزش کریپتو، اظهار داشت:

چهارشنبه گذشته در ساعت ۰۷:۰۰ صبح، به طور ناگهانی و بدون هشدار بلاکچین پترو فلج شد و تراکنش بین کیف پول‌های مختلف غیرممکن شد.

 

با این حال، بلاکچین پترو دوباره در ۲۷ می شروع به تولید بلاک کرد، زمانی که تنها چهار بلاک را منتشر کرد و دوباره در ۲۸ می متوقف شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا