انحلال پترو قریب‌الوقوع است

گزارش‌ها حاکی از آن است که دولت ونزوئلا پترو را منحل خواهد کرد.

 

دولت ونزوئلا پترو را منحل می‌کند

پتروی ونزوئلا، یکی از اولین ارزهای دیجیتال صادر شده توسط یک کشور و با حمایت منابع طبیعی مانند نفت و طلا، قرار است منحل شود. طبق گزارش‌های بلومبرگ لاینیا، یک رسانه خبری متمرکز بر لاتام، سه نفر از افراد مرتبط با Sunacrip، ناظر ارزهای دیجیتال ونزوئلا، اظهار داشتند که این تصمیم قبلاً اتخاذ شده است.

 

بلاکچین پترو پس از اینکه دولت به دارندگان بزرگ نفت، از جمله فروشگاه‌های بزرگی که پرداخت‌های پترو دریافت کرده‌اند، بازپرداخت کند، متوقف خواهد شد.

 

انحلال پترو ونزوئلا سه ماه پس از آن صورت می‌گیرد که نیکلاس مادورو، رئیس‌جمهور ونزوئلا، هیئت تجدید ساختار جدیدی را برای Sunacrip به دلیل دخالت ادعایی آن در یک طرح فساد ۲۰ میلیارد دلاری Crypto-PDVSA معرفی کرد. رئیس سابق این موسسه، جوسلیت رامیرز نیز در رابطه با این طرح دستگیر شد.

 

پترو در ماه می با مشکلات عملیاتی روبرو شد، زیرا زنجیره بلاکی آن چند بار متوقف شد و صدها حساب پس از این حوادث مسدود شدند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا