هشدار پیتر شیف درباره رکود تورمی در ایالات متحده

پیتر شیف اقتصاددان هشدار داده است که اقتصاد ایالات متحده با رکود تورمی مواجه است و وضعیت بدتر خواهد شد. وی با تاکید بر اینکه نه تنها اقتصاد ضعیف می‌شود، بلکه تورم نیز در حال تقویت است، تاکید کرد شما بدترین هر دو را دارید.

 

اقتصاد ایالات متحده و رکود تورمی

پیتر شیف اقتصاددان و تحلیلگر طلا، در مصاحبه با فاکس نیوز پنجشنبه در مورد اقتصاد ایالات متحده که با دوره رکود تورمی مواجه است، هشدار داد که این رویه با تورم بالا و بیکاری بالا مشخص می‌شود.

 

شیف توضیح داد:

در سه ماهه اول سال جاری، تورم عملاً نسبت به سه ماهه چهارم سال گذشته تقویت شد. بنابراین، نه تنها اقتصاد ضعیف می‌شود، بلکه تورم نیز در حال تقویت است. تو بدترین هر دو دنیا رو داری این رکود تورمی است و بدتر خواهد شد.

 

شیف در مورد نظر پل کروگمن، برنده جایزه نوبل که هفته گذشته توسط نیویورک تایمز منتشر شد، اظهار داشت که اقتصاد ایالات متحده در وضعیت بهتری نسبت به آنچه که اکثر مردم تصور می‌کنند و اینکه آمریکا بهبود سریع و اساسا کامل بازار کار را تجربه کرده است. وی افزود اگر به مشاغل ایجاد شده نگاه کنید، مشاغل کم درآمد بخش خدمات هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا