هشدار پیتر شیف در مورد یک رکود بزرگ

پیتر شیف، نویسنده پرفروش و اقتصاددان ارشد Europac، در مورد فرا رسیدن دوره جدید افسردگی بزرگ در آمریکا هشدار داده است. شیف در مصاحبه‌ای اظهار داشت که اعداد رسمی شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) برای گمراه کردن مردم طراحی شده اند و این کشور قرار است با رکودی بدتر از آنچه در دهه ۱۹۳۰ با آن روبرو بود مواجه شود.

 

پیتر شیف درباره رکود بزرگ با افزایش قیمت‌ها هشدار داد

پیتر شیف، اقتصاددان و نویسنده پرفروش، در مورد یک بحران اقتصادی در آینده هشدار داده است که یک رکود بزرگ جدید به مراتب بدتر از آنچه که ایالات متحده در دهه ۳۰ با آن مواجه شد، ایجاد خواهد کرد. شیف در مصاحبه‌ای اظهار داشت که این بحران تا حدی ناشی از سطوح بالای تورم است که دولت با افزایش مخارج عمومی به آن دامن می‌زند که بر صلاحیت بدهی عمومی ایالات متحده تأثیر می‌گذارد.

 

شیف بیان کرد:

ما دچار بحران خواهیم شد زیرا سقف بدهی را بالا می‌بریم. زیرا ما به جای پرداختن به مشکل واقعی که سقف نیست، بدهی است، به افزایش سقف بدهی ادامه دادیم. اگر افزایش سقف آن را متوقف کنند، راه‌حل مشکل خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا