پیتر شیف می‌گوید که بحران بانکی تمام نشده است

پیتر شیف اقتصاددان هشدار داده است که بحران بانکی کنونی اوج یک بحران مالی بسیار بدتر است. او تاکید کرد اگر بخواهید آن را رد کنید، خیلی بدتر خواهد شد. او با استناد به پیش‌بینی رکود فدرال رزرو، هشدار داد به طور معمول، فدرال رزرو رکودی را پیش‌بینی نمی‌کند. بنابراین اگر آنها واقعاً بتوانند این یکی را ببینند، احتمالاً به این معنی است که عظیم خواهد بود.

 

پیتر شیف در مورد بحران بانکی، بحران مالی و رکود

پیتر شیف، اقتصاددان و تحلیلگر طلا در مصاحبه اخیر خود در Trader TV Live هشدار داد که بحران بانکی فعلی تمام نشده است و بحران مالی بسیار بدتری در پی خواهد داشت.

 

شیف توضیح داد که همه در مورد یک بحران بانکی صحبت کرده‌اند اما هیچ‌کس نمی‌خواهد از آن به عنوان یک بحران مالی یاد کند. وی گفت:

نه! این یک بحران مالی است. بحران مالی ۲۰۰۸ نیز یک بحران بانکی بود، مگر اینکه مردم فراموش کنند این بانک‌ها بودند که در حال ورشکستگی بودند.

 

این کارشناس اقتصادی تاکید کرد:

این نقطه اوج بحران است. اگر بخواهید آن را رد کنید، اوضاع خیلی بدتر می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا