پیتر شیف گفت همه بانک‌ها با شکست مواجه خواهند شد

پیتر شیف اقتصاددان هشدار داده است که همه بانک‌ها شکست خواهند خورد و هرکسی که حساب بانکی داشته باشد، در نهایت پول خود را از دست خواهد داد. شیف تاکید کرد مهم نیست چه اتفاقی بیفتد، مردم با آشکار شدن این بحران بانکی مبلغ زیادی را از دست خواهند داد.

 

هشدار پیتر شیف درباره ورشکستگی همه بانک‌ها

پیتر شیف، اقتصاددان و تحلیلگر طلا، نگرانی‌های خود را در مورد وضعیت اقتصاد ایالات متحده و بحران بانکی قریب‌الوقوع در نمایشگاه دیوید لین که هفته گذشته منتشر شد، تکرار کرد.

 

 شیف توضیح داد:

کل بخش بانکی کاملاً ورشکسته است، به لطف کارهایی که در یک دهه گذشته انجام داده‌ایم و این بانک‌ها را با این همه بدهی بلندمدت و کم بازده پر کرده‌ایم و ما همه بیمه سپرده‌ها را داشتیم، بنابراین هیچ کس واقعاً به این موضوع اهمیت نمی‌داد که بانک‌ها با پول‌هایشان چه می‌کنند، زیرا همه آن‌ها توسط دولت بیمه شده بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا