پیتر شیف از رئیس فدرال رزرو انتقاد می‌کند

پیتر شیف، اقتصاددان، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو را به دلیل چندین موضوع کلیدی در مورد اقتصاد ایالات متحده، سیستم بانکی و دلار آمریکا مورد انتقاد قرار داد. پاول یک ترسو است. شیف مدعی شد که او کارش را انجام نمی‌دهد و به فاکتورهای متعددی را که بر اقتصاد تأثیر می‌گذارد که رئیس فدرال رزرو در بیانیه‌های خود در مقابل کنگره این هفته نادیده گرفته است تأکید کرد.

 

پیتر شیف با پاول، رئیس فدرال رزرو، در مورد چند موضوع کلیدی مخالف است

پیتر شیف، اقتصاددان و تحلیلگر طلا، از اظهارات متعدد جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در جریان حضورش در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه و کمیته بانکی سنا در روز پنجشنبه انتقاد کرده است. پاول این هفته برای ارائه گزارش سیاست پولی شش ماهه فدرال رزرو در مقابل کنگره حاضر شد.

 

شیف مخالفت خود را با اظهارات پاول از طریق یک سری توییت در چند روز گذشته ابراز کرد. او در یکی از توئیت‌های خود نوشت:

پاول اذعان داشت که ترازنامه رو به رشد فدرال رزرو یک نگرانی است، اما نتوانست به چالش اصلی که ترازنامه هرگز متوقف نمی‌شود، رسیدگی کند، زیرا هر بار که یک مشکل اقتصادی یا مالی ایجاد می‌شود، فدرال رزرو به سرعت ترازنامه را به بالاترین حد خود افزایش می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا