ایدئولوژی حداکثری پیتر برنت درباره بیت کوین

پیتر برنت تاجر کهنه کار اخیراً بیت کوین را به عنوان یک سکه قدیمی معرفی کرده است که در نهایت دوام بیشتری خواهد داشت و عملکرد بهتری از همه ارزهای کریپتویی ساختگی خواهد داشت. برخی از ماکسیمالیست‌های غیر بیت کوین گفته اند که اظهارات معامله‌گر کهنه کار در مورد بیت کوین اشتباه است و از او خواسته اند که انعطاف‌پذیر بماند.

 

ایدئولوژی حداکثری

پیتر برنت، تاجر کهنه‌کار اخیراً آلت‌کوین‌ها را پس از اینکه اظهار کرد بیت کوین عملکرد بهتری دارد، گفت آنچه او به‌عنوان کریپتوی ساختگی توصیف می‌کند، وی را بیشتر عصبانی می‌کند. برنت این اظهارات را پس از آن بیان کرد که مایک کائوتیلو، سرمایه‌گذار خصوصی در e-Holdings، با توییت قبلی خود در مورد شکست سرنوشت‌ساز قریب‌الوقوع بیت کوین موافقت کرد.

 

متیو کسترنز، یکی از کاربران توییتر که به اظهارات برنت پاسخ داد، گفت که او دلیل پشت اظهارات این تاجر کهنه‌کار را درک نمی‌کند. کسترنز استدلال کرد که صحبت‌های وی اشتباه است. او همچنین از برنت خواست که انعطاف‌پذیر بماند.

 

یکی دیگر از کاربران توییتر، آلیکناک، به برنت در مورد کارمزدهای بالای تراکنش‌های شبکه بیت کوین و زمان‌های طولانی تایید و اینکه چگونه تسهیل تراکنش‌های کارآمد را غیرممکن می‌کند، یادآوری کرد. کاربر این توییت را با گفتن این نکته به برانت به پایان رساند که فریب ایدئولوژی حداکثری را نخورد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا