اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

پیتر برانت: بیت کوین‌های سال ۲۰۲۱ زیانده بودند!

آخرین اظهارات پیتر برانت، تاجر کهنه‌کار که معامله‌گران ارزهای دیجیتال را به سخره می‌گیرد، هنوز هم از میم‌های رمزنگاری چشم لیزری استفاده می‌کنند، واکنش‌های فوری و خشمگینی را از سوی طرفداران بیت کوین در توییتر دریافت کرده است. مایکل سیلور، یکی از طرفداران معروف بیت کوین، به برانت یادآوری کرد که چشم‌های لیزری نشان‌دهنده تعهد طولانی‌مدت به بیت کوین بر اساس برتری اخلاقی، فنی و اقتصادی آن نسبت به دارایی‌های جایگزین است. جان بولینگر، تحلیلگر فنی و مخترع شاخص فنی بولینگر بندز، اظهار داشت که توییت برانت کار اشتباهی بود.

 

تمام بیت کوین‌های خریداری شده در سال ۲۰۲۱ در حال حاضر معامله‌ای زیانده اند

پیتر برانت، تاجر کهنه‌کار اخیراً پس از یادآوری اینکه همه معاملات خرید بیت کوین در سال ۲۰۲۱ در حال حاضر یک معامله زیان‌ده است، با استفاده از میم‌های رمزنگاری چشم لیزری، عصبانیت جامعه بیت کوین را برانگیخت. برانت افزود که حتی او نمی‌توانست پیش‌بینی کند که این ارز دیجیتال در اکتبر ۲۰۲۲ زیر ۲۰,۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

 

در پاسخ به توئیت این معامله‌گر کهنه کار، مایکل سیلور که اخیراً سمت خود را به عنوان مدیرعامل در Microstrategy ترک کرده است، توضیح داد که چرا او و سایر طرفداران بیت کوین هنوز به چشم لیزری متعهد هستند.

 

او گفت:

چشم لیزری نشان دهنده تعهد طولانی مدت به بیت کوین بر اساس برتری اخلاقی، فنی و اقتصادی آن نسبت به دارایی‌های متناوب است. همه طبقات دارایی‌های مالی اصلی در طول سال گذشته معاملات زیانده بوده اند. به همین دلیل است که ما معامله نمی‌کنیم، ما هولد می‌کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا