اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار قانون‌ گذاریاخبار هک و امنیت

مجوز برداشت وجوه از Tornado Cash

در ۱۳ سپتامبر، وزارت خزانه داری ایالات متحده یک راهنمایی با مجموعه‌ای از مراحل برای شهروندان ایالات متحده منتشر کرد تا بتوانند وجوه خود را از Tornado Cash برداشت کنند. Tornado Cash یک سرویس ترکیبی بود که در ۸ اوت توسط وزارت خزانه‌داری ایالات متحده تعطیل شد. این اتفاق پس از آن رخ داد که بررسی‌ها نشان داد این پلتفرم به دلیل ویژگی‌های مبهم کردن تراکنش برای پولشویی استفاده می‌شود.

 

کاربران باید برای دریافت مجوز برداشت وجه اقدام کنند

طبق دستورالعمل‌های وزارت خزانه‌داری، کاربران آمریکایی Tornado Cash باید برای دریافت مجوز خاص از OFAC برای برداشت هرگونه وجوهی که قبل از ۸ اوت در Tornado Cash سپرده شده است، درخواست دهند. افرادی که تراکنش‌هایی را در حوزه قضایی ایالات متحده انجام می‌دهند، می‌توانند مجوز خاصی از OFAC برای شرکت در تراکنش‌های مربوط به ارز مجازی درخواست کنند.

 

کاربران همچنین ملزم به ارائه حداقل اطلاعات مربوط به تراکنش‌های خود، از جمله آدرس کیف پول فرستنده و ذینفع خواهند بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا