اجازه داد و ستد دارایی‌های دیجیتال Sberbank

وام‌دهنده دولتی Sberbank آماده می‌شود تا به شهروندان روسیه اجازه خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال را بدهد. یکی از مدیران ارشد بانک اعلام کرد که دسترسی افراد خصوصی به پلتفرم بلاکچین اختصاصی آن در اوایل این ماه فراهم خواهد شد.

 

Sberbank پلتفرم دارایی‌های دیجیتال را برای افراد خصوصی باز می‌کند

به گفته آناتولی پوپوف، معاون رئیس هیئت مدیره بانک، سرمایه‌گذاران خرد تا پایان سه‌ماهه جاری می‌توانند با دارایی‌های مالی دیجیتال (DFA) در پلتفرم دفتر کل توزیع‌شده ساخته شده توسط Sberbank معامله کنند.

 

پوپوف به نقل از خبرگزاری تاس گفت:

اگر در مورد افراد صحبت کنیم، در سه ماهه دوم، در ماه ژوئن، ما معتقدیم که این عملکرد باز خواهد بود. او توضیح داد که آنها فرصت خرید دارایی‌های مالی دیجیتال، فروش و مبادله آنها را با فیات خواهند داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا