ارزش بازار PEPE به زیر ۱ میلیارد دلار رفت

میم کوین جدید با الهام از Pepe the Frog و با نام PEPE، در روز سه‌شنبه در برابر دلار آمریکا کاهش ۱۲ درصدی را تجربه کرد و ارزش بازار خود را زیر آستانه ۱ میلیارد دلار به ۷۹۰ میلیون دلار کاهش داد. به طور همزمان، بخش کل میم کوین با ضرر ۷ درصدی در برابر دلار مواجه شد و شش توکن برجسته میم ظرف ۲۴ ساعت متحمل ضرر شدند. با این حال این میم کوین در روز چهارشنبه به سود بازگشت ولی ارزش بازارش باز هم کاهش یافت و به ۷۵۰ میلیون دلار رسید.

 

افزایش ارزش بازار PEPE با کاهش ۱۲ درصدی به یک مانع برخورد می‌کند

سرمایه‌گذاران متعددی از بازار فزاینده توکن میم PEPE سود قابل توجهی به دست آوردند. با این حال، ارزش آن از بالاترین حد خود (ATH) کاهش یافته است. فقط پنج روز قبل، در ۵ می، PEPE به قیمت اوج ۰.۰۰۰۰۰۴۳۱ دلار در هر واحد رسید، اما از آن زمان تا کنون بیش از ۵۰ درصد از این موقعیت سقوط کرده است. در حال حاضر، ارزش بازار آن کمتر از ۱ میلیارد دلار در ۷۵۰ میلیون دلار است، در حالی که در ۵ می، به سقف ۱.۸ میلیارد دلار افزایش یافت.

 

علیرغم کاهش ارزش، PEPE همچنان توانسته است تا ۳,۴۵۶ درصد از زمان پایین‌ترین قیمت خود در ۱۸ آپریل که تنها ۲۲ روز قبل در ۰.۰۰۰۰۰۰۰۵۵۱۴۲ دلار برای هر واحد تعیین شده بود، افزایش یابد. علاوه بر این، میم کوین در دو هفته گذشته در مقایسه با دلار آمریکا بیش از ۵۰۰ درصد افزایش یافته است. با این حال، از ۵ می، دستاوردها از PEPE دور مانده است. با این وجود، PEPE دارای ۵۵۷ میلیون دلار حجم تجارت جهانی در یک روز است که رتبه هشتم را در میان کل حجم معاملات کریپتو دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا