PEPE در این هفته ۱۵۲ درصد افزایش یافت

پپه (PEPE)، میم کوین با شخصیت محبوب Pepe the Frog، در هفته گذشته افزایش قابل توجهی در ارزش خود تجربه کرد و ۱۵۲.۹ درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافت. آمارهای اخیر نشان می‌دهد که ارزش بازار PEPE از ۱۴۱ میلیون دلار در ۲۲ آپریل به ارزش فعلی ۳۰۳ میلیون دلار افزایش یافته است.

 

PEPE به میزان ۷۵% در ۲۴ ساعت جهش کرد

در ۳۰ آپریل ۲۰۲۳، برترین دارایی‌های کریپتویی میم کوین بر اساس ارزش بازار، ۱۹.۱۱ میلیارد دلار ارزش دارند. طی ۲۴ ساعت گذشته، ارزش تمام توکن‌های میم ۱.۶ درصد افزایش یافته است. با این حال، تنها دو مورد از پنج میم کوین برتر بر اساس ارزش بازار، سود داشته اند. ارز دیجیتال تازه راه‌اندازی شده، pepe (PEPE) با سودهای سه رقمی پیشرو است. داده‌های جمع‌آوری‌شده از coingecko.com نشان می‌دهد که طی هفت روز گذشته، PEPE به میزان ۱۵۲.۹ درصد افزایش یافته است که بیشتر سودها از ۲۴ ساعت گذشته بوده است، زیرا این توکن در روز دوشنبه ۷۵ درصد افزایش یافته است.

 

هشت روز پیش در مورد PEPE و چندین دارایی دیگر میم کوین گزارش دادیم. در آن زمان، PEPE ششمین دارایی توکن میم از نظر ارزش‌گذاری کلی بود. امروز، PEPE پنجمین دارایی میم بزرگ است و ارزش بازار ثبت شده در ۲۲ آپریل از ۱۴۱ میلیون دلار به بیش از ۴۶۷ میلیون دلار افزایش یافته است. در ۱ می، PEPE به میزان ۳۳۰ میلیون دلار حجم تجارت جهانی داشت. توکن میم ۱۰ درصد کمتر از بالاترین رکورد ثبت شده در روز یکشنبه به ۰.۰۰۰۰۰۰۸۱۳۸۴۷ دلار در هر واحد کاهش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا