نظر مدیرعامل Peer Inc درباره پتانسیل NFT و متاورس

به گفته تونی ترن، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Peer Inc، علاقه به توکن‌های غیرمثلی (NFTs) و متاورس به ویژه توسط شرکت‌ها و غول‌های فناوری مانند متا نشان‌دهنده پایان آنها نیست، بلکه منعکس کننده چرخه طبیعی نوآوری است. در پاسخ‌های کتبی ترن که شرکتش پشت برنامه شبکه‌های اجتماعی سه بعدی Peer است، اصرار داشت که چنین روند نزولی معمولاً توسط پذیرندگان اولیه فناوری‌های جدید تجربه می‌شود.

 

ناآگاهی مانعی کلیدی برای فرزندخواندگی انبوه است

ترن همچنین علاقه به ظاهر محدود عموم مردم به NFTها را به ناآگاهی و عدم وجود مفید ملموس نسبت داد. با این حال، ترن همچنین استدلال کرد که این موانع را می‌توان با انجام کار بهتر آموزش عمومی در مورد ارزش مالکیت دیجیتال و کاربردهای بالقوه گسترده برای NFTها غلبه کرد.

 

ترن در رابطه با افزایش ناگهانی محبوبیت  بیت کوین گفت، در حالی که از این بحث قدردانی می‌کند، اما تمرکز او کمتر روی یک بله یا نه دودویی برای NFT‌های بیت کوین است و بیشتر روی این است که چگونه می‌توانیم از فناوری بلاکچین برای ارائه ارزش به مردم استفاده کنیم. مدیرعامل همچنین گفت که او معتقد است که متاورس فقط می‌تواند آغاز عصر جدیدی از تعاملات دیجیتالی باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا