آخرین گزارش دارایی‌های پی پال به کریپتو اشاره دارد

غول پرداختی، پی پال، در گزارش مالی فرم ۱۰-Q که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال شده است، فاش کرده است که نزدیک به ۱ میلیارد دلار ارزهای دیجیتال در اختیار دارد. این خبر پس از اعلام پی پال منتشر شد مبنی بر اینکه Venmo اکنون انتقال ارزهای دیجیتال به کیف پول‌ها و پلتفرم‌های صرافی را تسهیل می‌کند.

 

افزایش ارزش ذخایر کریپتویی پی پال از ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲

آخرین گزارش درآمد سه ماهه پی پال، که در SEC ثبت شده است، نشان می‌دهد که غول پرداخت در انبار حجم قابل توجهی از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) قرار دارد. از ۳۱ مارس ۲۰۲۳، دارایی‌های کریپتویی پی پال شامل ۴۹۹ میلیون دلار در بیت کوین و ۳۶۲ میلیون دلار به صورت اتریوم و ۸۲ میلیون دلار دیگر در ارزهای دیجیتال دیگر است که این شرکت پشتیبانی می‌کند. به طور قابل توجهی، کش کریپتویی پی پال از ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲، زمانی که ارزش ارزهای دیجیتال به میزان قابل توجهی پایین‌تر بود، به میزان ۳۳۹ میلیون دلار افزایش یافته است.

 

پی پال در حال حاضر از بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و لایت کوین پشتیبانی می‌کند و غول پرداخت برای راه‌حل‌های نگهداری خاص به اشخاص ثالث قابل اعتماد متکی است. طبق بایگانی ۱۰-Q، این راه‌حل‌ها شامل نگهداری اطلاعات کلید کریپتویی مشتریانمان، ایمن‌سازی دارایی‌های دیجیتال مشتریانمان، محافظت از آنها در برابر از دست دادن یا سرقت، از جمله غرامت در برابر انواع خاصی از زیان‌ها مانند سرقت است، همانطور که در جزئیات بایگانی SEC پی پال توضیح داده شده است.

 

گزارش فصلی شرکت پرداخت می‌افزاید:

متولی شخص ثالث ما دارایی‌های کریپتویی را در یک حساب نگهبانی به نام پی پال به نفع مشتریان پی پال نگه می‌دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا