خدمات کریپتویی پی پال برای ۶۰ میلیون کاربر Venmo

پس از اینکه غول فناوری مالی آمریکایی پی پال در سال گذشته پرداخت‎های کریپتویی را انجام داد، این شرکت اکنون خدمات انتقال ارز دیجیتال را برای کاربران Venmo معرفی می‌کند. این شرکت توضیح داد که مشتریان Venmo می‌توانند وجوه خود را به یک حساب Paypal موجود، یک کیف پول خارجی یا یک پلتفرم مبادلات کریپتویی ارسال کنند.

 

مشتریان Venmo اکنون می‌توانند ارزهای دیجیتال را به کاربران پی پال، حساب‌های خارجی و صرافی‌ها انتقال دهند

در ۲۸ آپریل، شرکت خدمات پرداخت پی پال اعلام کرد که ۶۰ میلیون مشتری Venmo اکنون می‌توانند از انتقال ارز دیجیتال لذت ببرند. این راه‌اندازی پس از راه‌اندازی انتقال ارز دیجیتال پی پال در تابستان گذشته و پس از معرفی اولیه محصول بدون امکان انتقال به حساب‌های خارجی صورت می‌گیرد. به طور مشابه، تا به حال، Venmo فقط به مشتریان خود اجازه خرید، نگهداری و فروش را پس از یکپارچه‌سازی رمزارز در سال ۲۰۲۱ می‌داد.

 

Paypal در روز جمعه گفت:

انتقالات کریپتویی در هفته‌های آینده از ماه می ۲۰۲۳ برای مشتریان Venmo اجرا خواهد شد.

 

در تلاشی برای جمع‌آوری اطلاعات بیشتر در مورد رفتار مشتریان خود، پی پال نظرسنجی از مشتریان Venmo انجام داد. این یافته‌ها نشان داد که تعداد قابل توجهی از افراد در حال حاضر برای مدیریت بهتر ارز دیجیتال خود به Venmo هجوم آورده اند. بیش از نیمی از مشتریان رمزارز Venmo انتخاب کردند تا از خدمات کریپتویی این شرکت استفاده کنند. ۷۴ درصد از مشتریان رمزارز Venmo ترجیح دادند سرمایه‌گذاری خود را در حساب‌های Venmo خود ترک کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا