Paxful معامله اتریوم را کنار می‌گذارد

Paxful، یک صرافی ارزهای دیجیتال همتا به همتا (P2P) مستقر در نیویورک، تجارت اتریوم را از پلتفرم خود در ۲۲ دسامبر کنار خواهد گذاشت. ری یوسف، مدیرعامل این شرکت، دلایل مختلفی را برای این تصمیم، با افزایش تمرکز ذکر کرد. یوسف همچنین اظهار داشت که توکن‌های ساخته شده در ابتدای اتریوم در درجه اول کلاهبرداری بوده اند.

 

صرافی P2P Paxful اتریوم را حذف می‌کند

Paxful، یک صرافی ارز دیجیتال همتا به همتا مستقر در نیویورک، اعلام کرده است که اتریوم را از پلتفرم خود حذف خواهد کرد. این اعلامیه از طریق ایمیل و سپس با استفاده از شبکه‌های اجتماعی توسط مدیر عامل Paxful، به نام Ray Youssef، اعلام شد که اظهار داشت تغییرات اخیر توکن آن را به یک شکل دیجیتالی فیات تغییر داده است.

 

یوسف توضیح داد که یکی از اولین دلایل پشت این اقدام مربوط به محوری است که اتریوم اجرا کرد، تغییر از مکانیزم اجماع اثبات کار مانند آنچه بیت کوین نیز اجرا می‌کند، به مکانیزم اثبات سهام. یوسف توضیح داد که اثبات کار نوآوری است که بیت کوین را به تنها پول واقعی موجود تبدیل می‌کند.

 

دلیل دیگر این تصمیم مربوط به افزایش تمرکز اتریوم پس از این تغییر اجماع است. یوسف اظهار داشت که اتریوم در حال حاضر توسط گروه کوچکی از افراد مدیریت می‌شود و در نهایت به یک شبکه مجاز تبدیل خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا