Paxful یک ماه پس از تعلیق بازار بازگشایی می‌شود

پس از بسته شدن در میان موانع نظارتی و درگیری داخلی، فروشگاه Paxful به خدمات‌رسانی به مشتریان خود بازگشته است. بازار محبوب همتا به همتا (P2P) Paxful پس از خاموش شدن خدمات در آپریل ۲۰۲۳ دوباره آنلاین شده است.

 

در حالی که پلتفرم به حالت تعلیق درآمد، کیف‌پول Paxful همچنان فعال بود

Paxful، در یک پست وبلاگی در ۸ می، از سرگیری بازار یک ماه پس از بسته شدن پلتفرم خبر داد.

 

در بخشی از این اطلاعیه آمده است:

ما می‌دانیم که برای بسیاری از کاربران ما که به طور قابل درک از تعلیق ناگهانی غافلگیر شده بودند، زمان سختی بوده است، با این حال، خوشحالیم که به این کشور بازگشته ایم تا بتوانیم به میلیون‌ها نفر بدون دسترسی مالی به خدمات‌رسانی ادامه دهیم.

 

همانطور که قبلا گزارش شده بود، بازار بیت کوین P2P در آپریل ۲۰۲۳ تعطیل شد، در حالی که کیف‌پول همچنان عملیاتی بود. قبل از آشکار شدن مشکلات پلتفرم، Paxful یکی از برجسته‌ترین بازارهای P2P در این صنعت بود که بیش از شش میلیون کاربر در سراسر جهان داشت.

 

در همین حال، ری یوسف، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل سابق Paxful، موانع نظارتی برای بازار P2P را به عنوان بخشی از دلیل تعطیلی بازار ذکر کرد. یوسف همچنین به خروج کارکنان کلیدی اشاره کرد و افزود که درگیری حقوقی بین او و یکی دیگر از بنیانگذاران آرتور شابک بیشتر به تعطیلی اجباری شرکت کمک کرد. یوسف دعوای شابک را تند و زننده توصیف کرد و اظهار داشت که مدیر اجرایی هم از مدیرعامل سابق و هم از شرکت شکایت کرد زیرا او ناراحت بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا