اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار دیفای (DEFI)

ٌصحبت‌های پاول درباره Defi

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، می‌گوید تامین مالی غیرمتمرکز (defi) مسائل ساختاری بسیار مهمی دارد و بر نیاز واقعی برای تنظیم مناسب‌تر اکوسیستم تأکید دارد.

 

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در مورد مقررات Defi

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، سه‌شنبه در جریان یک میزگرد در مورد تامین مالی دیجیتال به میزبانی بانک فرانسه، درباره مقررات بخش مالی غیرمتمرکز (defi) صحبت کرد.

 

پاول گفت:

عادی سازی سیاست پولی که در سراسر جهان شاهد آن هستیم، تمام کاری که انجام داد، این بود که به سادگی، آنچه را که ما مدت‌ها به عنوان مسائل ساختاری مهم در اکوسیستم defi به آن اشاره کرده بودیم، آشکار کرد.

 

گمان می‌کنم خبر خوب این است که از نقطه نظر ثبات مالی، تعامل بین اکوسیستم defi و سیستم بانکداری سنتی و سیستم مالی سنتی در این مرحله چندان زیاد نیست. بنابراین ما توانستیم شاهد زمستان defi باشیم. پاول توضیح داد که این تأثیر قابل توجهی بر سیستم بانکی و ثبات مالی گسترده‌تر نداشت.

 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا