حمایت پل تودور جونز از بیت کوین

در مصاحبه اخیر، سرمایه‌گذار مشهور پل تودور جونز دیدگاه خود را در مورد بیت کوین بیان کرد و اذعان کرد که ممکن است چالش‌های نظارتی در پیش باشد. با این حال، جونز بر تعهد تزلزل‌ناپذیر خود به ارز دیجیتال غالب تأکید کرد و تأیید کرد که تنوع کمی را در سبد سرمایه‌گذاری خود حفظ کرده و همیشه خواهد کرد.

 

پل تودور جونز در مورد بیت کوین: من به آن پایبند هستم و خواهم بود

پل تودور جونز، مدیر صندوق سرمایه‌گذاری افسانه‌ای، در حضور در CNBC Squawk Box این هفته، بینش خود را در مورد بیت کوین (BTC) و اقتصاد ایالات متحده به اشتراک گذاشت. جونز نظر خود را مبنی بر اینکه فدرال رزرو ایالات متحده ممکن است با اقدامات خود زیاده‌روی کرده باشد، ابراز کرد و اظهار داشت که احتمال افزایش نرخ بهره در سال جاری بعید است. علاوه بر این، او پیشنهاد کرد که تورم می‌تواند به طور مداوم کاهش یابد و فدرال رزرو را بیش از حد انتظار به دستیابی به اهداف خود برای کنترل تورم نزدیک کند. با این وجود، این کاهش تورم می‌تواند چالشی برای ارز دیجیتال پیشرو، بیت کوین باشد.

 

پل تودور جونز علاوه بر مشاهدات خود در مورد اقتصاد ایالات متحده، به بررسی چشم‌انداز نظارتی پیرامون بیت کوین و صنعت گسترده‌تر ارزهای دیجیتال نیز پرداخت. جونز با قاطعیت اظهار داشت که بیت کوین یک مشکل واقعی دارد زیرا در ایالات متحده، شما تمام دستگاه نظارتی را علیه آن دارید. علیرغم این مخالفت شدید، جونز در طول مصاحبه خود با CNBC تاکید کرد که در تعهد خود به ارز دیجیتال پیشرو ثابت قدم است و ترجیح می‌دهد تخصیص متوسط بیت کوین را در سبد سرمایه‌گذاری خود حفظ کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا