اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

رد لایحه پیشنهادی کریپتوی پاراگوئه

ماریو ابدو بنیتز، رئیس‌جمهور پاراگوئه، لایحه نظارتی را که می‌توانست استخراج ارز دیجیتال را به یک فعالیت صنعتی تبدیل کند، تصویب نکرد. ماریو ابدو بنیتز، رئیس جمهور پاراگوئه، لایحه‌ای را که می‌توانست استخراج ارز دیجیتال را تنظیم کند و آن را به یک فعالیت صنعتی تبدیل کند، وتو کرد. به نظر می‌رسد دلیل آن مصرف بالای برق باشد.

 

رئیس جمهور پاراگوئه لایحه پیشنهادی استخراج کریپتو را رد کرد

طی چند ماه گذشته، پاراگوئه گام‌های مهمی به سوی جهان دارایی دیجیتال برداشته است. برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که این کشور آمریکای جنوبی ممکن است از الگوی السالوادور پیروی کند و بیت کوین را به ارز قانونی تبدیل کند. در پایان سال ۲۰۲۱، سنا لایحه‌ای را تصویب کرد که می‌توانست فعالیت‌های تجاری و استخراج ارزهای دیجیتال را تنظیم و ترویج کند.

 

رئیس‌جمهور پاراگوئه وتوی کامل خود را روی لایحه‌ای که می‌توانست استخراج ارزهای دیجیتال را تنظیم کند و همچنین اجازه تجاری‌سازی، واسطه‌گری، مبادله، انتقال، نگهبانی و مدیریت فعالیت‌های دارایی دیجیتال را می‌داد، صادر کرد. او استدلال کرد که استخراج کریپتو در یک منطقه خاکستری عمل می‌کند و همچنین از مقدار قابل توجهی انرژی استفاده می‌کند که می‌تواند به شبکه برق ملی پاراگوئه آسیب برساند.

 

 

رئیس‌جمهور با تنظیم بخشی که خواستار کنترل است، مخالفت کرد و امکان ورود سرمایه‌گذاران جدید و رسمی شدن صدها شرکت کوچک و متوسط ​​که در این صنعت هستند و به آن وابسته اند را از بین می‌برد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا