پیش‌بینی صعودی دن مورهد، بنیانگذار Pantera

دن مورهد، موسس و شریک مدیریت Pantera Capital، یک صندوق سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال، بازار صعودی آینده را برای ارزهای دیجیتال پیش‌بینی کرده است. در آخرین نامه Pantera، مورهد بیان می‌کند که دارایی‌های مرتبط با بلاکچین شروع به جدا شدن از شاخص‌های بازار کرده‌اند و زمان مناسبی برای یک رالی جدید ارز دیجیتال است.

 

دارایی‌های بلاکچین باید مستقل معامله شوند

دن مورهد، موسس و شریک مدیریت Pantera، یکی از اولین صندوق‌های تامینی مبتنی بر ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال، بازار صعودی آینده را برای ارزهای دیجیتال پیش‌بینی کرده است. آخرین نامه بلاکچین Pantera با عنوان Bonds Down, Crypto Up به تشریح مشکلاتی می‌پردازد که سرمایه‌گذاران بازار سنتی ممکن است با آن مواجه شوند، زیرا فدرال رزرو ایالات متحده قادر به ادامه دستکاری بازار اوراق قرضه نیست.

 

مورهد توضیح داد:

با توجه به اینکه فدرال رزرو دیگر قادر به دستکاری بازار اوراق قرضه وام مسکن و خزانه‌داری ایالات متحده نیست، اوراق قرضه در حال تجربه لحظه‌ای از Wile E. Coyote هستند.

 

علاوه بر این، مورهد بیان می‌کند که سرمایه‌گذاران باید مراقب سرمایه‌گذاری در طبقه‌های دارایی حساس به نرخ بهره باشند. اینجاست که ارزهای دیجیتال آماده درخشش هستند، زیرا مورهد معتقد است دارایی‌های بلاکچین باید قادر به تجارت مستقل از افزایش نرخ‌ها باشند و از تأثیر اعلامیه آینده فدرال رزرو فرار می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا