صندوق بلاکچین ۱.۲۵ میلیارد دلاری Pantera Capital

مدیر دارایی آمریکایی که متخصص در ارزهای دیجیتال است، Pantera Capital، به دنبال جذب ۱.۲۵ میلیارد دلار برای دومین صندوق بلاکچین خود است. دن مورهد، مدیر عامل شرکت Pantera Capital، دومین صندوق بلاکچین خود را تا ماه می ۲۰۲۳ تکمیل خواهد کرد. چندی پیش دن مورهد استدلال کرد که بازار دارایی‌های دیجیتال در ماه ژوئن به پایین‌ترین حد خود رسیده است و روند صعودی در پیش است.

 

آینده‌ای بسیار صعودی

Pantera Capital اولین صندوق ارز دیجیتال خود را در اوت ۲۰۲۰ معرفی کرد، زمانی که ۱۶۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

 

در مصاحبه اخیر، دن مورهد، مدیرعامل شرکت Pantera Capital قصد دارد دومین صندوق بلاکچین را راه‌اندازی کند که به میزان قابل توجهی بزرگتر از قبلی خواهد بود، ۱.۲۵ میلیارد دلار که تا ماه می سال آینده تکمیل می‌شود.

 

مورهد گفت که شرکت او به توسعه آینده صنعت ارزهای دیجیتال اعتقاد دارد و به همین دلیل است که روی چنین سرمایه‌گذاری‌هایی تمرکز می‌کند:

ما می‌خواهیم برای افرادی که به نوعی تسلیم می‌شوند، نقدینگی فراهم کنیم، زیرا هنوز برای ۱۰ یا ۲۰ سال آینده بسیار خوش‌بین هستیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا