اخبار آلت‌کوین‌ها

محدود کردن حداکثر عرضه ارز CAKE به ۷۵۰ میلیون!

برنامه PancakeSwap امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) یک پیشنهاد حکومتی منتشر کرده است که چندین هدف از توکن اصلی خود، CAKE را شرح می دهد. در یک دوره رای گیری ۲۴ ساعته، ۹۸.۸ درصد اکثریت را از طریق ۱۱ میلیون رای به دست آورد، در حالی که مخالفان تنها ۱۳۱ هزار شرکت کننده را تشکیل می دادند.

دومین تکرار نقشه راه توکنومیک PancakeSwap حداکثر سقف عرضه ۷۵۰ میلیون را برای توکن CAKE اعمال می کند.

این پیشنهاد، که حمایت گسترده ای از شرکت کنندگان دریافت کرد، بیان کرد که “حداکثر سقف عرضه، و همچنین مشوق ها برای یک عرضه موثر در گردش حتی کمتر، ارزش، جامعه و پایداری برنامه را بهتر منعکس می کند.”

“ما حداکثر سقف عرضه ۷۵۰ میلیون (۷۵۰ میلیون) را برای کیک پیشنهاد می کنیم و توکنومیک های اصلاح شده ای را برای کیک قفل شده معرفی خواهیم کرد، مانند افزایش مزایای IFO و بازده مزرعه برای کاربرانمان.”

عرضه cake در گردش کمی بیش از ۲۹۴ میلیون بود. با فرض اینکه هیچ تغییری در میزان انتشار گازهای گلخانه ای آن وجود نداشته باشد، عرضه در گردش نزدیک به سه سال طول می کشد تا به سقف برسد.

علاوه بر کاهش عرضه کل توکن، این پیشنهاد همچنین به معرفی ابزار و مشوق های اضافی برای کاربران برای قفل کردن کیک خود اشاره می کند.
این شامل افزودن ارزش به سیستم اشتراک پنکیک از طریق vCake، bCake، و iCake است که برای افزایش پاداش‌های کشاورزی، تقویت مزایای IFO و همچنین افزایش قابلیت‌های رای‌گیری حکومتی در حال توسعه هستند.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا