اخبار جهاناخبار بلاکچیناخبار صرافی‌ ها

پرداخت کریپتویی در هتل مجلل دبی، Palazzo Versace

مهمانانی که در Palazzo Versace Dubai اقامت دارند، از ۷ سپتامبر، گزینه‌ای برای پرداخت هزینه خدمات ارائه شده از طریق ارز دیجیتال دارند. این هتل همچنین قصد دارد گزینه پرداخت کریپتو را به پلتفرم‌های تجارت الکترونیک خود اضافه کند تا مهمانان بتوانند با استفاده از ارزهای دیجیتال، هزینه‌ها را پرداخت کنند.

 

پذیرش ارزهای دیجیتال در Palazzo Versace

یک هتل مجلل واقع در دبی، Palazzo Versace، اخیراً اعلام کرده است که به مهمانان این امکان را می‌دهد تا برای خدمات ارائه شده در محل خود با استفاده از ارز دیجیتال پرداخت کنند. همانطور که در گزارش Business Traveller آمده است، از ۷ سپتامبر، مهمانانی که در Palazzo Versace Dubai اقامت می‌کنند، می‌توانند قبوض هتل خود را با استفاده از بیت کوین، اتریوم و بایننس کوین (BNB) تسویه کنند.

 

بر اساس این گزارش، بایننس، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های مبادلات رمزنگاری در جهان، ارائه‌دهنده زیرساخت ارزهای دیجیتال این هتل لوکس است. علاوه بر این که به مهمانان اجازه می‌دهد هنگام پرداخت هزینه‌های غذا، اقامت و… از رمزنگاری استفاده کنند، این هتل همچنین از مهمانانی که از پلتفرم‌های تجارت الکترونیک خود برای خرید کوپن‌های هدیه و اقلام در فروشگاه گل استفاده می‌کنند، پرداخت‌های رمزنگاری را نیز می‌پذیرد.

 

 

با پذیرش رمزارز، Palazzo Versace Dubai به لیست رو به رشد مشاغل فعال در این کشور می‌پیوندد که از ارزهای دیجیتال استقبال کرده‌اند.
امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا