اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاریاخبار ماینینگ

نظارت بیشتر بر اثرات زیست محیطی ارزهای دیجیتال!

بیست و سه قانونگذار ایالات متحده از آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) خواسته اند تا نظارت بر اثرات زیست محیطی ارزهای دیجیتال را افزایش دهد. آنها گفتند: ما از EPA درخواست می کنیم که مطابقت تاسیسات استخراج اثبات کار را با قوانین زیست محیطی ارزیابی کند.

 

قانونگذاران خواهان نظارت بیشتر بر صنعت استخراج بیت کوین هستند

نماینده ایالات متحده جارد هافمن (D-CA) و ۲۲ عضو دیگر کنگره به طور مشترک نامه ای به مایکل ریگان، مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) در مورد عملیات استخراج ارزهای دیجیتال در روز چهارشنبه ارسال کردند. نماینده کنگره از کالیفرنیا رئیس کمیته فرعی منابع طبیعی مجلس ایالات متحده در مورد آب، اقیانوس ها و حیات وحش است. او همچنین یکی از اعضای کمیته منتخب مجلس نمایندگان در مورد بحران آب و هوا است.

دفتر نماینده هافمن روز پنجشنبه اعلام کرد این نامه خواستار نظارت بیشتر بر اثرات زیست محیطی ارزهای دیجیتال است. نمایندگان مجلس در نامه خود توضیح دادند:

ما نگرانی‌های جدی در مورد گزارش‌هایی داریم که نشان می‌دهد تسهیلات ارزهای دیجیتال در سراسر کشور جوامع را آلوده می‌کنند و سهم بزرگی در انتشار گازهای گلخانه‌ای دارند.

 

در میان ادعاهای دیگر، قانونگذاران تاکید کردند که استخراج اثبات کار (PoW) به انتشار گازهای گلخانه ای قابل توجه کمک می کند و به دلیل سخت افزار محاسباتی بسیار تخصصی که برای ایمن سازی شبکه مورد نیاز است، منجر به چالش های عمده زباله های الکترونیکی می شود. آنها تاکید کردند:

صنعت باید در قبال این ضایعات پاسخگو باشد و از ایجاد آن منصرف شود.

 

اعضای کنگره همچنین خاطرنشان کردند:

فناوری‌های استخراج ارزهای دیجیتال با انرژی کمتر، مانند اثبات سهام (PoS)، در دسترس هستند.

 

قانونگذاران با اشاره به اینکه جوامع اطراف تأسیسات استخراج ارزهای دیجیتال آلودگی صوتی قابل توجهی را گزارش کرده‌اند تأکید کردند که این بسیار مهم است که EPA از این مقامات برای محافظت کافی از جوامع در سراسر ایالات متحده که توسط این تسهیلات ارزهای دیجیتال مختل شده‌اند، استفاده کند. آنها نتیجه گرفتند:

ما از EPA درخواست می‌کنیم که مطابقت تأسیسات استخراج اثبات کار را با قوانین زیست‌محیطی، مانند قانون هوای پاک و قانون آب پاک ارزیابی کند و هنگام بررسی مجوزها، با جوامع تعامل داشته باشد.

 

قانونگذاران افزودند:

به‌علاوه، ما از EPA می‌خواهیم هر گونه آسیبی را که این تأسیسات برای جوامع ایجاد می‌کنند، بررسی و رسیدگی کند.

 

بسیاری از ادعاهای مربوط به اثرات زیست محیطی بیت کوین رد شده است. به عنوان مثال، Ark Invest چندین بار توضیح داده است که استخراج بیت کوین برای محیط زیست کاملاً مثبت است و نگرانی در مورد مصرف انرژی این ارز دیجیتال نادرست است. علاوه بر این، گلکسی دیجیتال در ماه می سال گذشته گزارشی منتشر کرد که نشان می داد سیستم بانکی به طور قابل توجهی انرژی بیشتری نسبت به بیت کوین مصرف می کند.

 

در ژانویه Coinshares گزارشی منتشر کرد که نشان می‌داد زیرساخت استخراج بیت کوین ۰.۰۸ درصد از تولید دی اکسید کربن جهان امروز را تشکیل می‌دهد. این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که استفاده از انرژی یک عملکرد بحث برانگیز و سوء تفاهم شده از سیستم پولی بیت کوین است.

 

در اوایل این ماه، کوین اولری، سرمایه‌گذار مشهور، گفت که استخراج بیت‌کوین جهان را نجات می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا