بیش از ۴۴۰۰۰۰ تراکنش تایید نشده بیت کوین

کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است و میانگین کارمزد به ۱۹.۲۰ دلار در هر انتقال رسیده است. افزایش کارمزدها را می‌توان به تعداد تراکنش‌های محبوس شده در ممپول مرتبط کرد، زیرا در حال حاضر بیش از ۴۴۰,۰۰۰ تراکنش تأیید نشده در انتظار تأیید هستند.

 

کارمزد تراکنش بیت کوین از یارانه استخراجش، برای اولین بار از سال ۲۰۱۷ پیشی گرفت

روز یکشنبه، ۷ می ۲۰۲۳، کارمزد تراکنش‌های بیت کوین برای اولین بار از دسامبر ۲۰۱۷ در بلاک ۷۸۸,۶۹۵ از پاداش بلاک فراتر رفت. بلاک‌های بعدی ۷۸۸,۷۰۰ و ۷۸۸,۷۰۲ نیز شاهد افزایش هزینه‌ها از یارانه بود.

 

در حال حاضر، بیش از ۴۴۰,۰۰۰ تراکنش بیت کوین در انتظار تایید هستند و ۱۹۳ بلاک برای پاک کردن همه آنها باقی مانده است. کارمزدها در روز یکشنبه از مرز ۲۵ دلار برای هر تراکنش گذشت و داده‌های فعلی میانگین کارمزد ۰.۰۰۰۶۹ BTC یا ۱۹.۲۰ دلار را برای هر تراکنش نشان می‌دهد.

 

طبق داده‌های bitinfocharts.com، کارمزد متوسط ​​۰.۰۰۰۴ BTC یا ۱۱.۰۵ دلار برای هر انتقال است. تراکنش‌های با اولویت بالا بیش از ۲۲.۹۰ دلار برای هر تراکنش پرداخت می‌کنند و افراد ۱۹.۹۵ دلار برای تراکنش‌های با اولویت متوسط پرداخت می‌کنند.

 

فواصل بلاک یا زمان استخراج اخیراً از میانگین ده دقیقه‌ای فراتر رفته است. آخرین زمان بلاک تقریباً ده دقیقه و ۳۴ ثانیه بود. زمان‌های کندتر بلاک ممکن است منجر به کاهش دیگری در سختی شود، پیش‌بینی می‌شود کاهش حدود ۵.۳ درصدی در ۱۸ می ۲۰۲۳ رخ دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا