گذشتن تعداد Ordinalها از ۱۳ میلیون

در ۲۰ ژوئن ۲۰۲۳، حدود ساعت ۹ شب به وقت شرقی، تعداد Ordinalها بر روی بلاکچین بیت کوین از مرز ۱۳ میلیون گذشت. تنها پنج روز از دستیابی به نقطه عطف ۱۲ میلیونی گذشته بود که نشان‌دهنده تقاضای مداوم برای این Ordinalها است که هیچ نشانه‌ای از کاهش نشان نمی‌دهد. علاوه بر این، اخیراً پیشرفت‌هایی در فناوری Ordinalها صورت گرفته است که سطح بالاتری از ارتباط بین Ordinalها را ممکن می‌سازد.

 

با فراتر رفتن از عدد ۱۳ میلیون بلاکچین بیت کوین، تقاضا افزایش میابد

Ordinalها علیرغم انتقادهای اخیر همچنان قابل توجه هستند. از این هفته، ۱۳ میلیون Ordinal به بلاکچین بیت کوین اضافه شده است و این روند هیچ نشانه‌ای از کند شدن را نشان نمی‌دهد. در حال حاضر، ۱۳,۰۵۹,۲۴۸ کتیبه روی این زنجیره وجود دارد و ماینرها ۱,۷۵۶ بیت کوین به ارزش ۵۰.۴۴ میلیون دلار را از این روند به دست آورده اند.

 

علاوه بر این، Ordinalها به اقتصاد BRC20 کمک کرده اند که در حال حاضر ارزش آن ۱۵۳.۶۳ میلیون دلار است، همانطور که توسط brc-20.io گزارش شده است. تقریباً ۳۴,۵۵۱ توکن BRC20 لیست شده است که توکن ordi (ORDI) با ۱۴۱.۸۱ میلیون دلار بیشترین ارزش بازار را دارد. در نتیجه، بازار ORDI بیش از ۹۲٪ از کل سهم بازار BRC20 را تشکیل می‌دهد. در ماه گذشته، اقتصاد توکن BRC20 کاهش قابل توجهی در ارزش داشته است و از نزدیک به نیم میلیارد دلار کاهش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا