رسیدن Ordinalها به ۲ میلیون واحد

بر اساس آمار فعلی، تا ۲۸ آپریل ۲۰۲۳، تعداد Ordinalها در بلاکچین بیت کوین از ۲ میلیون فراتر رفته است. این نقطه عطف در عرض کمی بیش از چهار ماه از زمان ضرب اولین Ordinal در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ در بلاک ۷۶۷,۷۵۳ به دست آمده است. در مجموع، هزینه‌های ضرب ۱۹۶.۲۲ بیت کوین، معادل ۵.۷۸ میلیون دلار بوده است.

 

اکنون بیش از ۲ میلیون Ordinal در بلاکچین بیت کوین حک شده است

روند Ordinalها در بلاکچین بیت کوین به رشد خود ادامه می‌دهد و در زمان نگارش بیش از ۲,۱۱۶,۳۹۶ اوردینال کشف شد. این Ordinalها از فرمت‌های مختلفی مانند متن، ویدئو، تصویر، اپلیکیشن و صدا تشکیل شده اند.

 

آمار Dune Analytics نشان می‌دهد که ۶۷.۶٪ از تمام نوشته‌ها به صورت متن هستند، در حالی که ۲۲.۶٪ تصاویر به شکل فایل‌های JPG یا PNG هستند. علاوه بر این، بیش از ۱۳,۰۰۰ کتیبه Ordinal شامل یک برنامه کاربردی و بیش از ۶۰۰۰ کتیبه تصویر متحرک هستند. مجموعه‌های متعددی از Ordinalهای ترتیبی وجود دارد که محبوبیت پیدا کرده اند و ارزش کف و حجم معاملات هفتگی را مشخص کرده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا