Ordinalها از ۷ میلیون فراتر رفتند

در ۱۵ می ۲۰۲۳، تعداد Ordinalها از مرز ۷ میلیون فراتر رفت و از ساعت ۹ صبح به وقت شرقی صبح سه‌شنبه، ۷,۲۰۴,۸۸۲ Ordinal به بلاکچین بیت کوین اضافه شد. ماینرها با تایید تراکنش‌ها که تقریباً معادل ۳۵.۸۶ میلیون دلار کارمزد اضافه شده روی زنجیره است، ۱۳۲۴ بیت کوین کارمزد جمع‌آوری کرده اند.

 

بیش از ۷ میلیون Ordinal

حرکت غیرقابل توقف Ordinalهای بیت کوین همچنان به مخالفت با مخالفان ادامه می‌دهد و از چندین نقطه عطف عبور می‌کند. با بیش از ۷ میلیون کتیبه که اکنون به طور محکم در بلاکچین جاسازی شده است، هرگونه شک و تردید نسبت به تقاضا در مورد این روند در حال از بین رفتن است. امروز، در ۱۶ می ۲۰۲۳، از زمان افتتاحیه در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲، تعداد ordinalها به ۷,۲۰۴,۸۸۲ رسیده است.

 

دنیای کتیبه‌ها در ۲۱ آپریل ۲۰۲۳ شتاب قابل توجهی را تجربه کرد، زمانی که تعداد آن تنها به ۱.۲۴ میلیون رسید. تنها در ۲۵ روز از آن زمان، تعداد Ordinalها بیش از ۴۸۰٪ افزایش یافته است که نشان‌دهنده افزایش شگفت‌انگیزی است. شایان ذکر است، ۷ می ۲۰۲۳، با هجوم بی‌سابقه ordinalها، به عنوان اوج این جنون ظاهر شد. در این روز بود که ممپول بیت کوین با بیش از ۵۰۰,۰۰۰ تراکنش تایید نشده، مملو از تقاضا و فعالیت شدید در سیستم شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا