تجربه کریپتویی بهینه‌شده در سامسونگ Z Fold

به‌روزرسانی به دستگاه‌های Galaxy Z Fold تجربه قدرتمندی از اپلیکیشن Crypto.com را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. پلتفرم محبوب تجارت دارایی دیجیتال Crypto.com با غول فناوری، سامسونگ، همکاری کرده است تا یک نسخه بهینه از برنامه خود را برای دستگاه‌های Samsung Galaxy Z Fold، از جمله Z Fold4 که اخیراً راه‌اندازی شده است، ارائه دهد. در بیانیه‌ای که روز پنجشنبه منتشر شد، Crypto.com به‌روزرسانی جدید، نسخه ۳.۱۵۸.۱ را اعلام کرد که دارای تجربه تجاری و تجزیه و تحلیل پیشرفته‌ای است که به طور خاص برای دستگاه‌های Galaxy Z Fold ارائه می‌شود.

 

تجربه معاملاتی مناسب برای Galaxy Z Fold

ویژگی‌های جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا طیف وسیعی از توکن‌ها را به طور همزمان و کارآمدتر از هر دستگاه تلفن همراه دیگری مقایسه کنند. این جدیدترین پیشرفت، Crypto.com را به اولین پلتفرم دارایی دیجیتال تبدیل می‌کند که تجربه‌ای مناسب برای دستگاه‌های Galaxy Z Fold ارائه می‌دهد.

 

این مشارکت به دلیل دیدگاه مشترک هر دو شرکت برای ارائه یک تجربه تلفن همراه جذاب‌تر به مشتریان خود شکل گرفت. به‌روزرسانی دستگاه‌های Galaxy Z Fold تجربه قدرتمندی از برنامه Crypto.com را در اختیار کاربران قرار می‌دهند و ابزارها و منابع بیشتری را در یک صفحه نمایش ارائه می‌دهند.

 

اریک آنزیانی، رئیس و مدیر عامل Crypto.com، از این اتحاد ابراز هیجان کرد و گفت:

این همکاری با سامسونگ به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه ما را مانند قبل تجربه کنند. سامسونگ و Crypto.com با هم، برنامه Crypto.com را برای تجربه صفحه نمایش بزرگ، با بهره‌گیری از فاکتور شکل تاشو، بهینه کرده اند تا روشی سازنده‌تر برای استفاده از این برنامه برای تجارت و تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال ارائه دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا