اخبار NFT

OpenSea از NFTها در ETHPoW Fork پشتیبانی نمی‌کند

یکی دیگر از شرکت های بزرگ در اکوسیستم اتریوم موافقت می‌کند که صرفاً پشت ادغام بایستد. بازار پیشرو NFT جهان، OpenSea، به طور عمومی حمایت خود را از ادغام اتریوم در اواخر ماهی که گذشت اعلام کرد. به این ترتیب، از هیچ فورک اتریومی که پس از فعال‌سازی آن استفاده می‌شود، مانند فورک ETHPoW بالقوه، پشتیبانی نمی‌کند.

 

حمایت OpenSea از The Merge

این بازار روز چهارشنبه در توییتی حمایت خود از Merge را تایید کرد. در این بیانیه آمده است ما متعهد هستیم که صرفاً از NFTها در زنجیره PoS ارتقا یافته اتریوم پشتیبانی کنیم. OpenSea همچنین اشاره کرد NFTهایی که در یک فورک احتمالی ETHPoW درحال گردش هستند، پس از ادغام، در OpenSea منعکس یا پشتیبانی نمی‌شوند.

 

علاوه بر این، این شرکت انتظار دارد یک انتقال آرام به اثبات سهام (POS) برای اتریوم انجام شود. در این بیانیه آمده است:

ما متعهد به نظارت، مدیریت و برقراری ارتباط در سراسر این حوزه هستیم.

 

این ادغام مصرف انرژی اتریوم را تا بیش از ۹۹ درصد کاهش می‌دهد و در عین حال آن را برای sharding آماده می‌کند، یک راه‌حل مقیاس‌پذیر بیشتر از نقشه راه پروتکل. همچنین به دارندگان ETH این امکان را می‌دهد تا سکه‌های خود را به اشتراک بگذارند و از طریق Staking هم امنیت شبکه، هم سود خود را تضمین کنند.

 

 

با این حال، مجموعه‌ای از استخراج‌کنندگان اتریوم چینی، فورک اتریومی را تنظیم کرده‌اند که اثبات کار را حفظ می‌کند. اگرچه هنوز تایید نشده است، BitMEX شروع به ارائه معاملات اهرمی برای زنجیره‌ای که وجود ندارد، کرده است. سازمان‌هایی مانند OpenSea فقط می‌توانند از دارایی‌هایی که در یکی از زنجیره‌ها در گردش هستند پشتیبانی کنند تا عملکرد درستی داشته باشند. تاکنون، اکثر شرکت‌های بزرگ در حال برنامه‌ریزی هستند تا زنجیره POS Ethereum را متعارف بدانند. به عنوان مثال، بزرگترین صادرکننده‌های استیبل کوین، Circle و Tether، از قبل توافق کرده‌اند که صرفاً از ادغام پشتیبانی کنند. این بدان معناست که USDC و USDT که در سایر فورک‌ها در گردش هستند، پیوند خود را با دلار از دست خواهند داد.
امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا