افتتاح دفتر ترکیه صرافی OKX

صرافی کریپتویی OKX ترکیه را به عنوان مرکز رو به رشد نوآوری و تخصص بلاکچین می‌داند و مایل است دفتری در آنجا افتتاح کند. این شرکت قبلاً با بازار ترکیه تعامل داشته است و سپرده‌گذاری و برداشت مستقیم به ارز رسمی این کشور، TRY، را راه‌اندازی کرده است. این کشور همچنین نام خود را در میان پلتفرم‌های کریپتویی متعددی قرار داد که بسته‌های کمکی را هنگام زلزله‌ای ویرانگر در ماه فوریه به کشور ارسال کردند.

 

مرحله توسعه OKX

رئیس OKX، به نام Hong Fang، گفت که صرافی ترکیه را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرده است زیرا آن را یک بازار مهم می‌داند.

 

افتتاح دفتر در ترکیه گامی حیاتی برای OKX خواهد بود زیرا ما از یک سیستم مبتنی بر اعتماد به سیستمی می‌رویم که قابل اعتماد نیست و کاربران را قادر می‌سازد تا آینده مالی خود را کنترل کنند. ترکیه یک بازار مهم برای ما است و ما مشتاقیم که روابط قوی با کاربران خود ایجاد کنیم و به توسعه اکوسیستم کریپتویی آن کمک کنیم.

 

جیسون لاو، مدیر ارشد اجرایی، این کشور را به عنوان مرکز رو به رشد نوآوری و تخصص بلاکچین با پایگاه کاربری که اشتهای زیادی برای ارزهای دیجیتال دارد، برجسته کرد.

 

اخیراً مردم ترکیه علاقه زیادی به دنیای دارایی‌های دیجیتال نشان داده اند. یکی از دلایل احتمالی می‌تواند آشفتگی مالی در سراسر کشور و کاهش ارزش پول رسمی باشد. لیر ترکیه اخیراً از پایین‌ترین سطح خود در برابر دلار آمریکا عبور کرد، رویدادی که قبلاً باعث افزایش علاقه به بیت کوین و استیبل کوین‌ها شده بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا