آزادسازی توکن اپتیمیسم (OP)

طی هفته جاری تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال با آزادسازی توکن‌‌های خود روبه رو خواهند شد. آزادسازی توکن اپتیمیسم (OP) مهم‌ترین آن‌هاست.

  • به گزارش سایت Token Unlocks این هفته توکن‌هایی به ارزش بیش از ۴ میلیون دلار آزادسازی خواهند شد.
  • OP قرار است با بزرگترین بازگشایی این هفته به ارزش ۳۹.۶۲ میلیون دلار روبرو شود.
  • توکن‌های دیگری مانند AGIX، YGG، EUL و ACA نیز در هفت روز آینده رویدادهای باز کردن قفل رمز را تجربه خواهند کرد.

 

آزادسازی توکن اپتیمیسم (OP)

پلتفرم Token Unlocks، امروز صبح در توییتر به اشتراک گذاشت که توکن‌هایی به ارزش بیش از ۴۴.۹۵ میلیون دلار در هفته آینده باز خواهند شد. ارز دیجیتالی که در روزهای آینده با بزرگترین بازگشایی قفل روبرو خواهد شد؛ Optimism (OP) است. طبق گفته این پلتفرم، OP به ارزش ۳۹.۶۲ میلیون دلار آزادسازی خواهد داشت.

به طور مشابه، SingularityNET (AGIX) و Yield Guild Games (YGG) هر دو توکن‌هایی به ارزش بیش از ۲ میلیون دلار را در هفته آینده آزادسازی می‌کنند. در همین حال، آزادسازی توکن آتی اویلر (EUL) حدود ۰.۷۵ میلیون دلار ارزش خواهد داشت در حالی که توکن Acala (ACA) طی چند روز آینده شاهد بازگشایی توکن‌هایی به ارزش ۰.۳۲ میلیون دلار خواهد بود.

با توجه به عملکرد ۲۴ ساعته OP، CoinMarketCap نشان داد که این آلت‌کوین در این بازه زمانی ۰.۳۷ درصد کاهش قیمت داشته است. در نتیجه، OP با قیمت ۱.۵۷ دلار معامله شد. این یعنی کمی نزدیک‌تر به پایین‌ترین سطح روزانه ۱.۵۴ دلاری معامله می‌شود. علاوه بر این، OP در طول روز گذشته شاهد افزایش بیش از ۴۶ درصدی حجم معاملات روزانه خود بود. در نتیجه، حجم OP در زمان انتشار حدود ۱۴۱,۶۴۱,۱۱۴ دلار بود. می‌توان به معامله گران اطمینان داد که علیرغم آخرین مشکل، عملکرد هفتگی OP همچنان بیش از ۴ درصد افزایش داشت.

AGIX همچنین یکی از بسیاری از ارزهای دیجیتال بود که شاهد کاهش قیمت آن در هفته جدید بود. در زمان انتشار، AGIX پس از افت ۰.۶۸ درصدی قیمت آن در روز گذشته، ۰.۲۳۲۳ دلار ارزش داشت. از سوی دیگر، ۲۴ ساعت گذشته برای YGG بسیار متفاوت بود؛ زیرا قیمت آن بیش از ۱۱ درصد افزایش یافت که باعث شد قیمت آن در ۰.۱۶۶۸ دلار باقی بماند.

منبع : Decrypt

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا