اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

Old Mutual مدیر ذخایر نقدی پروژه کوین ZARP شد!

یکی از بزرگترین گروه‌های خدمات مالی آفریقای جنوبی، Old Mutual، به عنوان مدیر ذخایر نقدی پروژه کوین ZARP منصوب شده است. بنیانگذاران استیبل‌کوین امیدوارند که انتصاب یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های خدمات مالی کشور به تقویت اعتماد به ارز دیجیتال کمک کند.

 

افزایش اعتبار استیبل‌کوین

طبق گزارش‌ها، غول خدمات مالی آفریقای جنوبی Old Mutual به عنوان مدیر ذخایر نقدی استیبل کوین با پشتوانه ارز محلی، zarp منصوب شده است. در گزارشی آمده است که با انتصاب Old Mutual، یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های مدیریت ثروت در آفریقای جنوبی، صادرکنندگان استیبل‌کوین امیدوارند اعتماد به پروژه ارز دیجیتال را افزایش دهند.

 

طبق گزارش Mybroadband، استیبل کوینی که Simon Dingle و Kenny Inngs در سال ۲۰۲۱ تأسیس کردند، تنها استیبل کوین مورد تایید و حسابرسی شده توسط بانک آفریقای جنوبی بوده است. این گزارش اضافه می‌کند که انتظار می‌رود عرضه Old Mutual اعتبار این ارز دیجیتال را افزایش دهد.

 

دینگل، مدیر عامل ZARP، با اشاره به تأثیر احتمالی ارتباط Old Mutual Wealth با استیبل کوین، گفت:

ما تصمیم گرفتیم با بهترین‌ها از نظر مدیریت ذخایر نقدی خود شریک شویم، بنابراین طبیعتاً Old Mutual Wealth کاملاً مناسب است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا